S feng-šuej na nevěru...??

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Hanka
1. 4. 2008
S feng-šuej na nevěru...??

Dobrý den! Ráda bych požádala o radu v oblasti partnerství. Jsem s přítelem něco přes rok,posledních pár měsíců spolu bydlíme.Náš vztah-jednou dole,jednou nahoře,problémy v komunikaci a s vyjadřováním pocitů,emocí,vlastních názorů,odlišné sexuální zájmy(já preferuji spíš ,,klasiku"/občasn.exp. ,přítel přev.S/M )...Přítel o mojí nevěře neví- byla to pro mě jen jednorázová záležitost,která mě moc mrzí a lituji toho...Přesto všechno,svého přítele miluji a chtěla bych zkusit náš vztah ještě zachovat,oživit..Zajímalo by mě,jak a jestli lze pomocí feng-šuej nějakým způsobem moji nevěru odčinit,příp.jí nějak zabránit,posílit ve vztahu věrnost,stabilizovat naše partnerství a podpořit vzájemnou komunikaci pozitivním směrem..? Děkuji!

Renata :)
2. 4. 2008
Re: S feng-šuej na nevěru...??

A jsi stejná Hanka, co píše v jiném příspěvku o knoflících na kalhotech? Pokud ano - BINGO! Odpověď najdeš tam. Nevěru jako takovou FŠ asi neočistí. Jsou to výčitky, které tě trápí a hlavní příčinou budou vaše odlišné zájmy. Asi bude mít někdo i jiný názor, ale já si myslím, že bez vzájemně uspokojivého fyzického prožitku nemůže žádný vztah dlouhodobě fungovat....Věrnost...pokud jsi ve vztahu spokojená, není důvod k nevěře. Komunikace...ano, tu lze FŠ podpořit. Zaměřila bych se na východ, JV a sektor bohatství.... Možno podpořit i budoucnost - západ = romantika... :) R.

2. 4. 2008
Re: S feng-šuej na nevěru...??

Řekl bych, že toho máte s přítelem k řešení spoustu a ta nevěra je jen jedna z menších kapitol vašeho vztahu. A nebylo by moc divu, kdyby přítel orientovaný na S/M potřeboval postupně dál přitvrzovat a vzdalovat se ještě víc. K řešení to je, ale bude to potřebovat dobrou komunikaci, naučit se mluvit otevřeně o všem, odpouštět sobě i navzájem, mít společné vize o budoucnosti soužití.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám