Samá práce

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Alena
2. 1. 2007
Samá práce

Dobrý den, velice prosím o radu pana inženýra. Lze nějakým feng-šuej způsobem posílit možnost odpočinku? V posledních několika letech neznám nic jiného, než neustálou práci, a to bez jakéhokoliv odpočinku (jsem podnikatelka). Práce zabere veškerý můj (i volný) čas. Rozhodla jsem se tuto situaci v novém roce změnit. Je možné, že situaci komplikuje nějaká "chyba" v bytě? Jak ji napravit? Jak se naučit lépe hospodařit s časem? Děkuji mnohokrát za odpověď, mějte se hezky. Alena

Lucka
4. 1. 2007
Re: Samá práce

Dobrý den Aleno, důležité je umět vypnout a odpočívat se naučit. Takto byste brzy mohla přijít o zdraví i spokojenou rodinu.

Monika
4. 1. 2007
Re: Re: Samá práce

A nepomůže Vám k tomu hledat chybu v bytě,ale naučit se odpočívat,nemyslet je na práci..Vždyť život je tak krátký,je jen jeden a lidi se honí za penězma,někdo nezná odpočinek a až " je klepne" tak najednou procitnou a vidí,že to takhle dál nejde..no to je překvapení :-))

Alice
4. 1. 2007
Re: Re: Re: Samá práce

Je pravda, že by se lidé měli naučit odpočívat a ne se jen honit za penězi. Uvědomit si hodnoty.

Peta
4. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: Samá práce

Ahoj Alenko, mně se nejlíp odpočívá v severním pokoji, severu je právě přisuzovaná klidná energie, zkus toho využít a najít si nějaký příjemný severní kout ve Tvém bytě. Zkus si dělat takové ty "odpočinkové" večery, které budeš mít jen sama pro sebe, vezmi nějakou hezkou knížku nebo jen rozsvit solnou lampičku a relaxuj.. Holky mají pravdu v tom, že pokud se o to nepokusíš, může se to brzy odrazit i na Tvém zdravotním stavu nebo rodinné harmonii. Držím palce. :) P.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám