satelitní anténa

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Lenka
15. 5. 2008
satelitní anténa

Dobrý den! Velice prosím o radu, zda nemůže vzniknout patogenní zóna v okolí satelitní antény a pokud ano, jak ji "neutralizovat". Bydlíme v paneláku a sousedé si ji namontovali na dům tak, že z interiérové strany domu ji má náš syn cca 1 metr nad hlavou. (U této stěny je umístěno čelo postele.) Velice děkuji. Lenka

Hanka
15. 5. 2008
Re: satelitní anténa

Leni, rozhodně umístěte odrušovač (zde v Obchodě např. typ Goliáš - tento položit červenou jangovou str. nahoru do nohou postele pod matraci; pokud použijete jiný, dodavatel Vám poskytne konkrétní info). Poradila bych přemístit postel, ale nevíme, zda nejsou jinde zóny ještě horší, tedy určitě odrušovač. Ono také záleží jak je anténa namířena.

Marcela
15. 5. 2008
Re: Re: satelitní anténa

když koukám na střechy věžáků v Praze, přemýšlím, jak se jim tam asi pod těma všema anténama asi žije.My jsme na vesnici a teď nám asi 500m postavil nějakej vysílač, či co toje Vodafon.Asi si nevybereme, jsem tím obšancovaný ze všech strana ť jsme va paneláku či na dědině. A co pocity? Mají zde vliv? myslím, když jsme s tím smíření a nemáme pocit ohrožení, je to v pohodě a opačně. My třeba pár dnů po dokončení toho vysílače měli špatné spaní, až později jsem si to dala do možné souvislosti.

Lenka
16. 5. 2008
Re: Re: Re: satelitní anténa

Ještě k pocitům - synovi je to jedno (puberťák), na stěnu u obývacího pokoje nám namontoval anténu i 2.soused a ikdyž mám pocit zvýšené únavy, víc mě děsí ta anténa nad postelí. Jsem trochu paranoidní - nedávno nás v rodině postihlo úmrtí na mozkový nádor. Musím tedy do pokojíku něco dát (odrušovač,..) a pak budu mít klid, že je vše v pořádku. Děkuji Vám za rady.

Lenka
16. 5. 2008
Re: Re: satelitní anténa

Postel, bohužel, přemístit nejde (zkrátka panelák), zkusím se popídit po odrušovačích. Dala by se využít i spirála nebo křišťály + kam je dát? Moc Vám děkuji za radu.

Hanka
16. 5. 2008
Re: Re: Re: satelitní anténa

Leni, odrušovač postačí. Můžete ale dále používat velkou solnou el. lampu. Křišťálky pravé zemské (ne vybroušené sklo do okna) položte do každého rohu jeden. Spirála vyrovnává energii, stejně tak křišťály (broušené skleněné) harmonizují příchod, odchod energie, proti zónám nic nezmůžou, přestože jsou krásné a mají další blahé účinky. Všechno pravidelně omývat ve studené vodě. :-)

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám