šaty ze sekáče

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Marcela
15. 4. 2008
šaty ze sekáče

prosím Renatku.Dcera si koupila šaty v sekáči.Tudíř je tam určitě energie toho, kdo jí nosil před ní. Co bys poradila, prosím? Vyprat apřidat štávu z citrónu.Moc díky

Ivča
15. 4. 2008
Re: šaty ze sekáče

taky nakupuju v sekáči a vždy vyperu, zvláštní obštrukce s tím nedělám,. většinou mi něco padne do oka a tak to ráda příjmu...

Renata :)
15. 4. 2008
Re: Re: šaty ze sekáče

Marcel, nemám vlstní zkušenost, kdysi jsem v sekáči také nakupovala, ale to jsem o energiích nic nevěděla. Dnes mi jen při pomyšlení na tyto věci nahání husí kůži. Ale pokud bych měla poradit, tak bych se řídila pocitem a pro jeho zlepšení mě napadá jediná věc. Položila bych šaty na tác se solí, potom vyprala, provoněla vlastní vůní a pověsila na sluníčko. :) R.

Marcela
16. 4. 2008
Re: Re: Re: šaty ze sekáče

Renatko, děkuji

Irra
17. 4. 2008
Re: Re: Re: šaty ze sekáče

Renato, já třeba velmi hodně nakupuju z druhé ruky, na sebe i na děti a naopak mám z toho častokrát dobrý pocit - někdy žasnu, z jakých důvodů (měním dekorace, pyžamo už mi neladí odstínem k ložnici; manžel se zašprajcoval, že tohle nosit nebude atd.) a jak krásné věci jsou lidé schopní vyřadit a vyhodit. Mám pocit, že trocha skromnosti neuškodí a že tím svou malou kapkou přispívám životnímu prostředí - jaksi ty šaty, které by jinak skončily ve spalovně, ještě "zrecykluji" a na ošacení mojí osoby se ušetří nové zdroje energie nebo surovin. A pak věřím, že lidé, od kterých věci pocházejí, by také byli rádi, že jejch oblíbená mikina ještě někomu poslouží - když pořádáme burzy, tak mnoho lidí rádo odevzdá oblečení do krabice "k rozebrání zdarma" v naději, že se to ještě někomu bude hodit, než aby to vyhodili do popelnice. To mi tomuto způsobu nakupování dodává pozitivní smysl. Samozřejmě úspora financí taky není marná. Věci vždycky jako první stejně putují do pračky, tam mi ta symbolická očista připadá dostatečná. Je ale pravda, že nemám ráda přeplněné smradlavé second handy, kde se prodává na váhu a buď navštívím nějaké úhlednější nebo hledám přes e-shopy.

Renata :)
17. 4. 2008
Re: Re: Re: Re: šaty ze sekáče

Irro, zvláštní, dnes ráno se mi tento dotaz sám vybavil a přemýšlela jsem nad tím, že jsem se dostatečně nerozepsala o tom, že dříve, když jsem o enegiích nevěděla a v sekáči nakupovala, žádné zvláštní a nepříjemné pocity jsem při jejich nošení neměla a veškerá jejich očista spočívala pouze ve vyprání. A ten pocit, že jsem koupila za pár korun skvělý model, byl skvělý!!! Bylo to tím, že jsem nevěděla,co vím dnes a jak známo, myšlenka je silná..... Proto si myslím, že je třeba se řídit pocitem, vlastním vnímámím. Pokud si někdo takové oblečení koupí (nebo cokoliv jiného z druhé ruky) a nepřipustí si myšlenku, že by si natáhl nějakou energii, potom si ji nepřitahne.... Ale pokud už někdo podá dotaz, na který jsem odpovídala, je jasné, že je tam vložena pochybnost a tehdy mi přijde lepší (pro klid duše) očistu provést..... Nakonec, ne každý ukládá špatnou energii, můžeme si naopak natáhnout energii dobrou, energii optimistického, úspěšného, bohatého a zdravého člověka!!!! Stejné přitahuje stejné...Nákupy z druhé ruky neodsuzuji v žádném případě, sama vyřazuji oblečení často. Nenabízím ho nikomu, ale vyprané, vyžehlené, složené a zabelené do igelitu položím vedle popelnice...... Tím jsem doplnila myšlenku mé předešlé odpovědi a zároveň odpověděla na tvoji reakci, která potvrdila, že jsem hned měla napsat víc. Díky Irro. :) R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám