schody pro paní Renatu

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
jola
30. 6. 2008
schody pro paní Renatu

Dobrý den, mám dotaz. Bydlíme s mužovými rodiči. Máme pro sebe 1. patro, kam vedou docela příkré schody. Když jsme měli dceru malou, vyrobili jsme nahoře na schodišti branku, na kterou jsme si tak zvykli, že ji tam máme stále, i když je dcera velká. Nedávno mě napadlo, jestli branka nevadi přítoku dobré energie do našeho bytu. Díky za odpověď.

Hanka
20. 7. 2008
Re: schody pro paní Renatu

Ahoj Jolo,nejsem sice odborníkem přes Feng-šuej,ale jedna moudrá paní nás učila,abychom věřili své intuici.Říkala nám - může vás napadnout milion věcí - tak proč vás asi napadla právě tahle..?Myslím,že dostáváme informace právě v době,kdy je máme dostat,jen nejsme zvyklí je poslouchat...Ahoj Hanka

jola
21. 7. 2008
Re: Re: schody - pro paní Renatu

Díky za názor, možná by chtělo branku odstranit a čekat, co příjde...

Renata :)
21. 7. 2008
Re: Re: Re: schody - pro paní Renatu

Jolo, víš co mě zaujalo jako první na tvé otázce?....přítoku dobré energie..... máš pocit že chodí jen ta špatná, nebo že nechodí žádná? Je třeba posoudit jaký vztah máte s rodiči, jak moc si chcete chránit své soukromí, ve kterém sektoru jsou schody umístěny, co je pod schody, na schodech apod......Ale pokud chceš odpověď pouze na otázku zda odstranit branku či ne, tak já bych ji zcela jistě odstranila.... něčeho víc přijde až k vám nahoru,co to bude záleží právě na okolnostech,(možná se máte více přiblížit rodičům?) ale v každém případě, když už tě to napadlo, něco ti chybí, tak tomu otevři vrátka aby mohlo vstoupit.......:) R.

jola
6. 8. 2008
Re: Re: Re: Re: schody - pro paní Renatu

Děkuji za názor paní Renatě. Schodiště vede středem domu. Cítím, že dobrá energie sice plyne, ale ne dostatečně,muž má trvalé problémy v práci a s prací, mohlo by to s tímto souviset?

KACKA
5. 11. 2008
PROSIM PORADI MI NEKDO?

ZDRAVIM,MAM PROBLEM S VELKOU ENERGII,ONO SPIS TO MOZNA NENI PROBLEM,ALE ME TO DELA PROBLEM,NEBOT NEROZUMIM JAK TO S TOU ENERGII JE,ZDA SE MI ZE SNAD VSICHNI LIDE JSOU PROTI ME A NEBO ZE JSOU NA ME NAPOJENY A MAM POCIT ZE PRAVE TO MI BERE SILU A HLAVNE CHUT ZIT,NEDOKAZU SE RADOVAT JSEM PORAD NERVOZNI NI C MNE NEBAVI A MOHLA BYCH POKRACOVAT,,,NEVIM JAK DAL,MUZE MI NEKDO POMOC?A JE MI VUBEC NEJAKA POMOC?DEKUJU A PREJU VSEM HEZKY DEN

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám