Sektor cílů

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Michaela
5. 3. 2006
Sektor cílů

Můžete mi prosím poradit, jak aktivovat sektor cílů, když mi ho ve všech místnostech zabírá relativně velké okno bez parapetu, na nějž by se dalo něco umístit. Pod oknem je ústřední topení.

js
8. 3. 2006
Re: Sektor cílů

Sama okna poskytuji dostatek plochy pro napr. vitraze nebo barevne folie s optimistickymi obrazky, vyuzit se da i plocha nad oknem pod stropem, plocha radiatoru i zavesu nebo zaclon, zde vsude mohou byt vkusne symboly Cilu.

Michaela
8. 3. 2006
Re: Re: Sektor cílů

Děkuji za odpověď. U mne je asi problém v tom "vkusné". Ať jsem zkusila cokoliv, všechno mi připadalo příšerné. Na oknech mi vadí vše, co ubírá světlo, kromě květin. I záclony přes den roztahuji. A co se týče květin, tak si nejsem jistá, jestli zrovna ony oblast cílů posilují. Ale budu to zkoušet dál, snad se s něčím ztotožním.

Renata
9. 3. 2006
Re: Re: Re: Sektor cílů

Právě budu řešit stejný sektor, taky je zde okno a ještě k tomu krátká záclona. Napadají mě věci, jako svíčka ve tvaru jehlanu, pokud možno v barvě žluté, oranžové, červené, nebo na záclonu navěsit trojúhelníčky v těchto barvách, možná bych sem dala syboliku nějakého zvířete, a když už sem nic jiného, tak zajistím alespoň hodně světla v této oblasti a často rozsvítím na okně aromalampu s vůní růže, nebo tea trea. To jsou moje nápady, možná Vám poslouží jako inspirace. A můj tajný tip... koukněte taky na oblast moudrosti, jestli je dost zemský. Hodně úspěchů přeji.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám