sektor nápomocní priatelia a kvet

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Alžbeta
28. 8. 2007
sektor nápomocní priatelia a kvet

Dobrý deň prajem všetkým. Myslím, že sa tu už niečo podobné preberalo, len to neviem narýchle v príspevkoch nájsť. Monstera v sýto oranžovom keramickom črepníku umiestnená v nápomocných priateľoch, ktorí sú na JV- Pakua izby a zhodou okolností je táto časť izby aj z hľadiska Pakua celého bytu v nápomocných priateľoch na JV. Neutlmí Oheň čerepníka energiu Dreva v tomto sektore? Práve ten by bolo nutné teraz posilniť. Omietka svetlá pastelová ladí tón v tóne. Poradí niekto ako rozvibrovať v tomto sektore energiu?

michaela
28. 8. 2007
Re: sektor nápomocní priatelia a kvet

Jestli je ta kytka dostatečně rozrostlá, nemělo by dojít k žádné škodě. Pokud však z toho nemáte dobrý pocit, nešlo by ji přesadit do obyčejného květináče nebo dát dřevěný nebo přírodní obal (třeba tráva, ratan apod.). Jinak ještě můžete zkusit obrázek vodopádu. Podpoří dřevo a spolehlivě rozhýbe "zatuchlou" energii.

Alžbeta
28. 8. 2007
Re: Re: sektor nápomocní priatelia a kvet

Ďakujem za rýchlu reakciu. Napriek príjemnému ladeniu tón v tóne do oranžova mám z toho zmiešané pocity. Kvet je dnes čerstvo presadený a má iba jeden starý list a jeden nový výhonok. Oheň tu vnímam viac ako Drevo, bude to asi aj tým, že kvetináč je nejaký priveľký. Ako sa hovorí "ráno múdrejšie večera" - zajtra idem pozrieť do Baumaxu nejaký vhodnejší kvetináč, zakorenených listov mám ešte vo váze dosť. Ešte raz ďakujem a prajem príjemný večer.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám