sektor penize

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
meo
7. 10. 2008
sektor penize

Prosim poradte,mohu do sektoru bohatstvi dat obraz pavuciny, na ktere jsou kapicky rosy(pusoubi jako nahrdelnik),nebo obraz s bublinami ve vode? Dekuji vam.

7. 10. 2008
Re: sektor penize

Zkuste poslat fotky, už se to tady někomu povedlo, ať se podíváme a posoudíme.

meo
14. 10. 2008
Re: sektor penize

Prosim jeste jednou, poradte, ktery obraz(odkazy viz.vyse)mohu dat do sektrou bohatsvi. Osobne mam moc rada kvetiny.Dekuju vam.

Jarmila H*
15. 10. 2008
Re: Re: sektor penize

Ahoj meo, nejsem odborník, FS mám ráda a trochu je uplatňuji, hodně dám na svou intuici a pocity.Já bych volila na 1. místě tulipány (mslím, že červená symbolizuje bohatství a žlutá=zlatá taky, a množství rovněž), pak pavučinu s kapičkami, co vypadají jako drahokamy a ty modré kapky asi ne.Spíš ve mně vyvolávají dojem" rozprsknutého " bohatství. Třeba se ještě někdo ozve. Přeji ti ať to vyřešíš. J.

pavla
8. 3. 2009
Re: Re: Re: sektor penize

Jarmilo, já jsem si dala do sektoru peněz /bohatství/ v kuchyni obrázek peněz. Na barevné kopírce jsem nakopírovala bankovky velké nominální hodnoty /tisícovky, dvoutisícovky, pětistovky atd./Kopii jsem si dala do zeleného rámečku a pověsila do sektoru peněz. Vypadá to zajímavě, jako že mám za sklem spousty peněz. A fakt dobrý. Zkus to taky, Pavla

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám