sektor Zem a element Voda

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Alžbeta
28. 4. 2006
sektor Zem a element Voda

V jednom z príspevkov odporúčate oslabiť silu Vody v kúpeľni elementom Drevo - zelenou farbou. Platí to aj v tom prípade, ked je kúpeľňa v sektore SV-Zem? Zem pohlcuje Vodu, preto som obklady volila béžové. Celá kúpeľňa by mala byť v zemitých farbách? Možno sa bude hodiť aj dátum narodenia - manžel 10.11.55 a ja 26.4.57. Ďakujem.

29. 4. 2006
Re: sektor Zem a element Voda

Pro oslabování nebo ovládání Vody si můžeme vybrat buď Dřevo nebo Zemi, v tomto případě bych opravdu volil jako dominantní Zemi, určitě ale neuděláte chybu se zelenými osuškami.

Kristina
22. 6. 2006
Re: Re: sektor Zem a element Voda

Dobry den pan Smikmator, ako je to v pripade ked sa kupelna a WC nachadzaju v zone karieri-komunikacie( V-strana)? Je vhodne aj v takomto pripade usmernovat vodu, napr.bambusmi? A je vhodne umiestnit kristalovy luster v chodbe do ktorej este z casti zasahuje zona kariery? Nemozu mat tieto opatrenia negativny vplyv na "prirodzeny tok udalosti" a komunikaciu? Tiez som citala ze nie je vhodne priestory ako kupelne a WC aktivovat. Co ale robit ked tu mam v poslednej dobe pocit tazkej, tmavej a stagnujucej energie, napriek tomu ze kupelnu udrziavam nezapratanu a cistu? Od urcitej doby, je tu problem s komunikaciou-casto to vyzera ked sa s clenmi rodiny alebo aj s niekym mimo domacnosti rozpravame, akoby sme kazdy hovorili inym jazykom( tento problem tu nebyval,urcite nie v tejto miere) a tiez so zdravim, ctiziadostou a predstavou o tom kam smerujem. Koncim VS a hoci som vzdy mala vela planov a aktivit, teraz sa neviem zorientovat a nic ma nebavi. Da sa poradit s cim to moze suvisiet? Dakujem

23. 6. 2006
Re: Re: Re: sektor Zem a element Voda

Napred je potreba se u vas spravne zorientovat, Kariere patri S, Komunikaci JV, problemu je ale vice a jsou osobni, doporucuji osobni konzultaci.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám