Sen o tlustici

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Alena
1. 12. 2007
Sen o tlustici

Dobrý den, zdál se mi sen o malé krásné tlustici... Máme zrovna docela finanční starosti: přestěhovali jsem se do domku, který opravujeme a rekonsturukce bude mnohem nákladnější, než jsme počítali... Po předchozí majitelce tu zůstala jedna kytka - tlustice, kterou jsem do té doby neznala a až na těchto stránkách jsem se dozvěděla, jaký význam se jí připisuje. Fakt je že za rok, co ji mám, se krásně rozrostla, má nádherně velké lístky a daří se mi ji i rozmnožovat - mohlo by to mít nějakou souvislost s fin.stránkou? (ve snáři jsem nic takového nenašla) Ten sen mám pořád v živé paměti,mám pocit, že mi to něco mělo sdělit..

Renata :)
1. 12. 2007
Re: Sen o tlustici

Aleno, mám pocit, jakoby vám bývalá majitelka zanechala obrovský dar, který nebyl doceněn. Sen měl možná právě v této chvíli, kdy se peněz nedostává, připomenout, že je čas najít pro tlustici dominantní místo..... možná byla dosud opomíjena, přehlížena....? :) R.

Alena
1. 12. 2007
Re: Re: Sen o tlustici

Moc děkuji za radu. Ale o tlustici se pečlivě starám, je krásná, zdravá, čistá....jsem na ni pyšná a je v obýváku v sektoru Bohatství.. Napadá mě, že zkusím tuto kytku více rozmnožit a rozmístit ji po celém domě a vůbec budu víc přemýšlet o feng-shuej v našem domě... (teď jsem na to trošku pozapomněla a zajímala se o reiki a tak.... )

michaela
1. 12. 2007
Re: Re: Re: Sen o tlustici

Ty dvě věci jdou krásně dohromady. Jedna posiluje druhou.

Renata :)
2. 12. 2007
Re: Re: Re: Sen o tlustici

Napadlo mě....co takhle podělit se o mladé tlustice s přáteli? :) R.

Alena
2. 12. 2007
Re: Re: Re: Re: Sen o tlustici

:-) můžu to znovu zkusit... je o ni zájem, několikrát si mladou zakořeněnou rostlinku někdo málem odnesl - ale vždy nakonec zůstala zapomenuta u nás... :-)

Jana
6. 12. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Sen o tlustici

Čtu tady diskuzi o tlustici, tak připojuji svůj názor. Tlustice jsem si pořídila před 2 lety. V květinářství nikde nebyly k sehnání, až jsem na ně narazila na tržnici , kde poměrně vzrostlé rostliny nabízela jedna stařenka za dvacku. Od těch časů zdobí mé sektory financí snad v každé místnosti, daří se jim, jsou nádherné, ale mé finance nikoliv :-(. Asi to v mém případě nestačí.

6. 12. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sen o tlustici

Samy tlustice finance nezajistí, je potřeba pracovat s celkovou energií prostoru, vlastní otevřeností se vůči financím i s dalšími faktory.

Alena
19. 3. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sen o tlustici

Dobrý den, ráda bych se s Vámi podělila o pokračování svého příběhu o tlustici... Takže mladou krásnou rostlinku jsem tehdy darovala kolegyni z práce - taky na tom není finančně nejlépe a poradila jí, kam ji umístit a jak se o ni starat... Kytka je u ní v obýváku a začala se jí o ni starat její dospělá dcera (studentka) - má ke kytkám trochu lepší vztah, než kolegyně. No a potom se nám v dosud poklidném zaměstnání, které nás sice už moc neuspokojovalo, začaly dít docela špatné věci - krádež zaměstanace ...apod. - a já jsem nyní na odchodu a potenciálně bez práce.. A v době docela velké mé osobní krize přišla právě od dcery mé kolegyně nabídka na práci, která by mohla být finančně dost zajímavá..! Tak mě dnes napadlo, že by to mohlo mít sovislost s darovanou tlusticí... Sice ještě nevím, jak to celé dopadne.....ale naděje tu je..!

Světla
20. 3. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sen o tlustici

No to je nádherný příběh :) Vy jste paní darovala "finance" a ona Vám je vrátí jinou cestou. Tam Vám přeji, abyste finance vyřešili ke své spokojenosti :) Já si tlustici koupila loni, dala ji do koutu bohatství, kde téměř umřela. Přesunula jsem ji tedy do budoucnosti na okno, kde se jí daří nepoměrně lépe, ale objevily se teď na ní nějaké mušky, tak musí na chvíli vyvětrat na balkón. Pořídila jsem si vedle ní minulý týden na parapet druhou maličkou a ta taky nějak umírá, je úplně zvadlá. Že to s našimi financemi nevypadá nejlépe vím i bez kytek, ale kdyby mi tak ty kytky řekly, co dělám špatně a co napravit:) Příjmy se pomalu zvyšují, ale vždycky se peníze rozkutálí, přibývají i výdaje, mnohdy nečekané.

IVA
22. 3. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sen o tlustici

Já jsem pěstovala a rozdávala tlustice ještě v době, kdy jsem o f-s nevěděla vůbec nic, intuitivně... Krásně se množí, pěstování nenáročné. Vždy jsem je dala s komentářem údržby - nepřelit, někdy letnit pro vykvetení... Nyní o nich vím víc, ale daruji je stejným způsobem..Jen těm,co chtějí slyšet víc, zeptám se - s čím chtějí hnout.. Sama však po kytce nechci, než to, co může dát - zeleň, svěžěst, klid... Neháži na ni své problémy.. Jen věřím v její zdraví a když to mezi námi oběma funguje, tak se to i odrazí...někdy.. Tlustice je takové zelené "placebo" f-s. Nejdřív víra v sebe a to, že jsem pro problém udělala max a potom dobře zvolený symbol a s láskou udržovaný.. Tlust mám stovky na rozdávání a podařila se mi i minulý týden malá faleš..Chtěla jsem darovat k narozkám kytku kvetoucí, ale nikde nic vhodného.. Tak jsem vzala pěknou tlustici ve tvaru stromu a (nejdřív jsem se tlustici omluvila...) do pár lístků napíchala umělé kvítky. Nádhera! Nepoznala to ani host - majitelka květinářství, protože tlustici vykvetlou hned tak nikdo neviděl... Tak úžasná dekorace a dar, to se mi povedlo. Tak pěkné svátky a po kvítku chtějte jen krásu a pohodu. IVA

Irra
24. 3. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sen o tlustici

Mně tlustici naprosto symbolicky totálně zlikvidovaly naše malé děti - orvaly ji systematicky list po lístku :-D

Ada
1. 4. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sen o tlustici

Já mám tlustici asi jen 14 dní a dala jsem ji do kuchyně ,mám ji do el ,levotočivou,je to roh bohatství ale v bytě zona vztahů ,takže je to i bohatství i vztahy JZ,nemám jasno čemu dát přednost ,je tam i plakát hojnosti,takže potřebuji poradit ,čím se řídit.

michaela
1. 4. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sen o tlustici

Řiďte se pa-kua místnosti.

Ivča
10. 4. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Sen o tlustici

s tímto souhlasím..řekla bych , že to u nás funguje ukázově..:-) hlavně je to taky o našem nastavení v hlavě...vše se vším souvisí..

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám