Šíleně zamilovaný

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Mirek
5. 11. 2008
Šíleně zamilovaný

Před dvěmi a třičtvrtě roky jsem se zamiloval do dívky. Myslím, že tehdy přeskočila jiskra z obou stran. Jenže tehdy jsem neměl dost odvahy ji získat. Oba dva jsme si našli jiné partnery. Ona je již několik měsíců vdaná (ikdyž nemyslím, že moc šťastně). Já jsem též už déle zadaný, ale určitě ne šťastně. Nechápu to, proč jsem do ní stále zamilovaný. Ikdyž jsem věděl, že byla zadaná, nijak jsem to neřešil. Ale v té době jsem pochopil, co to znamená být chorobně zamilovaný, zašlapal jsem to ale v sobě někam do hloubky. Vytesnil jsem lásku ze svého vědomí, ale někde v hloubi to zůstalo. Dva roky jsem jí neviděl, ale stále jsem na ni myslel. Nedávno jsme se spolu sešli na nezázné setkání a ten pocit jako tehdy je v plné síle zpět. To, že jsem se tehdy víc nesnažil mě snad bude pronásledovat do smrti. Opařený láskou jsem prostě nedokázal nic, když jsem ji uviděl poprvé, věděl jsem, že s ní chci strávit celý život. Poraďte někdo jak zapomenout nebo jak to vyřešit.

Andrea
5. 11. 2008
Re: Šíleně zamilovaný

musite si koupit krasnou umělou pani.

M
6. 11. 2008
Re: Re: Šíleně zamilovaný

Tak to mě nenapadlo :-)

Hanka
7. 11. 2008
Re: Šíleně zamilovaný

Dobrý den, Míro. Máte možnost oba opustit své současné partnery a zkusit spolu doopravdy žít? H.

M
7. 11. 2008
Re: Re: Šíleně zamilovaný

Ta možnost je tu vždy, ale nevím, jak to bere ona. Navíc nejsem klasický rozvraceč manželství, jestli mi rozumíte? Pro ni je to samozřejmě těžší a rozhodně nevím, jestli má potřebu současný stav měnit. Pro mě je v poslední době docela jasno. V mém vztahu to jaksi nejiskří, ale moje současná přítelkyně je ten člověk, kterému se mi nechce ublížit, protože je mimo jiné hodná holka.

Hanka
7. 11. 2008
Re: Re: Re: Šíleně zamilovaný

Chápu Vás, Míro. Zodpovědnost za svá rozhodnutí je důležitá. Proto je skvělé, že se snažíte Váš současný vztah oživit. Avšak teď je celkem podstatné, zda té "PRAVÉ" také "ROZKVÉTÁ LOUKA", když je s Vámi nebo ne. U toho začnětě, až to zjistíte, tak jednejte. H.

k...
14. 11. 2008
Re: Re: Re: Re: Šíleně zamilovaný

Ahoj dlouho jsem tady nebyla.Ráda bych Míro řekla svůj názor.řekni svojí lásce že jí miluješ třeba tě taky miluje a neví co s tím nemá odvahu ti to říct a když ne tak alespoň budeš vědět na čem jsi a když ti jasně řekne že nic nebude tak se z toho rychla dostaneš(myslím).Nejistota je totiž děsná a taky člověk někdy v představách postaví na vodě hrad jestli mi rozumíš.Řekni jí to co se může stát přinejhorším tě pošle do háje pa k...

Radka
17. 11. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Šíleně zamilovaný

Myslim si že pani k...napsala to spravně.Zeptej tu holku jestli planuje s Tebou budoucnost a mysli ne Tebe.Možna se dozviš že miluje někoho jineho...Pravda boli,ale musiš to zjistit..

Mirka
1. 12. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Šíleně zamilovaný

Je to zvláštní, lítám v podobné situaci, akorát opačně :-D Když jsme měli možnost, tak jsme to nějak prošvihli. Když jsme spolu, evidentně to jiskří, vyslovujeme stejné věty ve stejnou chvíli a i jinak jsme prostě sehraní. Neviděli jsme se pět let a i po těch pěti letech to má stejnou energii.Je to zvláštní.Jenže... jsem vdaná a mám děti.Můj muž je velmi dobrý muž a jsem si jistá, že ho také miluju a vyměnit ho nechci, protože se mi nechce zničit to, co už je vybudováno, opouštět jisté pro nejisté a ublížit jemu i dětem. Protějšek je rozvedený. Sešli jsme se, vyříkali jsme si to, víme to o sobě a stále jsme jeden pro druhého velmi důležití a asi zůstaneme pro sebe takovými těmi osudovými láskami (jak už se to těm nenaplněným postupným zidealizováním stává)Ovšem dohodli jsme se současně, že nový společný začátek je pro nás oba v současné chvíli nemožný a že to nechceme.I když jsme se vzájemně ujistili o své náklonnosti. Kupodivu to vneslo do toho vztahu velké uklidnění a vyčištění napětí. Jsem ráda, že k tomu vzájemnému vyjádření došlo.

Mirek
29. 7. 2009
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Šíleně zamilovaný

Všechno odvál čas. Trvalo to dlouho, ale už to přešlo a mohu jít dál. Asi bych byl dnes spokojený, ale už to nevrátím. Ona je dnes těhotná s manželem a doufám, že i šťastná. Přeji jí nádherný život po boku manžela a zdravých dětí.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám