Simon Brown

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Renata
28. 5. 2006
Simon Brown

Pane Šmikmátore, jelikož se mi nepodařilo koupit od Simona Brown knihu Základy FS, ani FS pro šťatný domov, koupila jsem od něho FS pro každý den. Listovala jsem v ní celý víkend a mám spoustu nejasností. Dosud jsem pracovala jen se sektory jednotlivých místností podle pa-kua kde vycházím z toho, že sever je na zdi vchodových dveří do každé místnosti. Ve zmiňované knize autor vychází pouze ze skutečných světových stran... Je možné rady v této knize použít tak, že světové strany, které k nápravě určitého problému doporučuje, budu brát jako ten daný sektor v určité místnosti a ne v celém bytě?? Áááá, už cítím, že se ptám blbě. Asi nejde míchat brambory s knedlema. Podle této knihy budu skutečně uzdravovat sektory podle skutečné světové strany? Jak řešit, když se ten sektor nachází třeba v dětském pokoji a nechci dětem do pokoje zasahovat a řešit tam svoje problémy??? Dosud jsem si myslela, že křišťál je zemské energie, zde je zařazena do vodní. Potom výpočet osobního čísla kua... Nerozlišuje muže a ženu. Počítala jsem u žen součet posledního dvojčíslí roku narození + 5 a u mužů 10-ten součet. Pomůžete mi zorientovat se co je správně, prosím?? Díky moc R.

29. 5. 2006
Re: Simon Brown

No pěkně to pletete všechno dohromady, ale nejste zdaleka sama ..., pořád opakuji kudy chodím, že pro posouzení bytu jako celku jsou nejlepší světové strany a pro jednotlivé místnosti potom použít systém Pa-Kua bez ohledu na svět. strany. Tzv. harmonizační křišťál je broušeným sklem a dominantní je u něj proto Voda. Systém výpočtu osobního čísla Ming-Kua jednotně pro obě pohlaví je světovým unikátem, nikdo jiný pokud vím jej takto neužívá.

Renata
29. 5. 2006
Re: Re: Simon Brown

Díky za odpověď, ano, dosud jesem se zabývala jen místnostmi a nikoli bytem, jako celkem. Ozdravování prostoru provádím zatím jen v rámci jednotlivých místností, tak si myslím, že jsem moc chyb nenasekala. V jaké knize prosím najdu základní informace o posuzování bytu jako celku, dle skutečných sv. stran? Ještě jednou díky. R.

29. 5. 2006
Re: Re: Re: Simon Brown

Právě u toho Simona Browna je toto téma dobře srozumitelné, příp. u Williama Speara (jen někde v knihovně, jinak je vyprodán), také na našich seminářích se tomuto věnujeme.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám