smůla

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Markéta
21. 9. 2007
smůla

Tak se nám nějak začala lepit smůla na paty - pokazila se nám pračka, sociálka nám vzala přídavky na děti,no a nejhorší věc - do kočárku se spícím osmiměsíčním miminkem nám při couvání narazilo auto(pokud by ho náhodná kolemjdoucí neviděla,bylo by nám to auto dítě úplně přejelo :-o)), takže musíme nechat opravit kočárek, protože má polámáná kola. A to se všechno stalo během jediného týdne!Nevíte, čím zlepšit situaci? Nevím, čím to může být. Předtím jsem koupila originální soupravu svíček feng-shui pěti živlů. Protože byly v takové poličce, nechala jsem je všechny p=ohromadě. Myslíte, že to mohla být příčina? Mimochodem svíčky jsem dnes radši rozhodila každou na své místo podle živlů. Jistota je jistota!

Monika
21. 9. 2007
Re: smůla

Já tedy nevím,ale když Vám vzali přídavky,tak to znamená,že jste nad sociálním minimem,což značí,že se v pohodě uživíte,ne?A pračka prostě není nesmrtelná...je všeobecně známo,že v ve státech směrem na západ se bílá technika po cca 5ti letech mění a nahrazuje novou,lepší věcí.Takže si kupte lepší pračku,a nenechávejte kočár bez dozoru tam,kde jezdí auta!!

saša
21. 9. 2007
Re: Re: smůla

Teda Moniko,to je děs....T y si kupuješ každých 5let nové elektrospotřebiče?To,co jsi napsala na začátku bych celkem zkousla..ale Tvoje rada,nenechávat kočárek bez dozoru,tam,kde jezdí auta-nezlob se na mně,ale to muže napsat jen kráva...

Monika
21. 9. 2007
Re: Re: Re: smůla

Milá Sašo,jen kráva může nechat kočár tam, kde hrozí,že bude couvat,jezdit..atd auto.A spotřebiče si samozřejmě po 5ti letech nekupuju,ale rozhodně mě nezarazí,že něco odejde,rozbije se atd..Nic se možná neděje bez příčiny,ale předmětama v sektorech nerozbitnost věcí neovlivníš ani kdyby ses rozkrájela.

Markéta
21. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: smůla

No já ten kočárek měla pod oknem, jako to dělá spousta jiných maminek. Nemůžu za to, že se ten řidič-soused nedívá kam jede. A o tom že tam stojí kočárek věděl, byl tam i když odjížděl předtím s autem pryč.Jinak taky počítám s tím, že se kdeco rozbije, ale když se stane tolik negativních věcí v jednom týdnu, je mi to divné. A s tím uživením to taky není tak snadné, jak to asi sociálce připadá, takže asi místo mateřské budu muset hledat práci.To jen tak na doplnění příspěvku.

Markéta
21. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: smůla

A ten kočárek nestál na místě kde jezdí auta, jen na dvoře pod oknem, kde bydlí už právě jen ten jediný soused, nikdo jiný tam nejezdí.

Monika
21. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: smůla

Markéto samo,že nemůžeš za souseda..Bohužel ani pod okno na dvůr bych v dnešní době mimčo nedala,i když to dělá spousta maminek..jak vidíš i jeden blb ohrozí život,nemluvě o tom,že i děti se kradou..atd.Je to poučení pro příště..kočárek ani na dvůr..6e se to stalo v jednom týdnu bych mohla říct,že je to náhoda,což mi budou oponavat,že náhody neexistují,dobře..asi spousta věcí podle FS funguje,ale rozbitnost spotřebičů apod. bych do toho nezahrnovala..Práci bych si rozmyslela,kvůli mimču..ty přídavky co Vám sebraly,určitě nebyly ve výši platu,spíš bych zkusila si přivydělávat-úklid,domácka a tak.Jinak ale přeju štěstí,zdraví a žádný nervy.

Anželína
22. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: smůla

Markéto pročti si diskusi Rozbité věci povadlé kytky, která je tu kousek pod tvým příspěvkem. probírají se tam hodně podobné případy, třeba tě tam něco cvrnkne:) Události se ti snaží něco sdělit, důležité je, že ty to tak cítíš! Zastav se trochu a ptej se co máš dělat, popros o radu a pomoc, ona přijde:) Zdar a sílu!

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám