smutné události

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
aja
23. 9. 2007
smutné události

Dobrý den, taky nám se v poslední době stalo pár událostí, které mě vyděsily a které mi nejdou z hlavy: chodím si s mladší dcerou občas zabruslit a před týdnem mi zvonil telefon v kapse a něco mě donutilo jej zvednout.. A dozvěděla jsem se, že zemřela babička. Přesně za týden jsme šli znovu s dcerkou bruslit, ona už byla unavená, tak si sedla na lavičku a já jsem si ještě kousek přidala.. a byla jsem svědkem toho, jak projíždějící vlak usmrtil pejska, kterého jeho panička venčila. Sedl si na koleje a nereagoval na její volání a tak k němu doběhla ještě doslova pár metrů před přijíždějícím vlakem se ho snažila vytáhnout.. Vypadalo to do poslední chvíle, že ji to smete též. Po obou událostech jsem sotva dojela domů, celá jsem se roztřásla. Krom toho nám odešla sprchová hadice, varná konvice a těsně před auto manžela při jízdě na dálnici spadla z korby náklaďáku před ním nějaká tvárnice.. Takže rozbitá náprava a světlo.. Pokud Vás někoho napadne, co mi to má říci, budu ráda za nakopnutí.. Mě napadá snad jen to, že si mám na ně všechny nějak dávat pozor.. ale jak? Celý den jsme každý jinde a scházíme a sjíždíme se domů až odpoledne.. a každý zvlášť.

24. 9. 2007
Re: smutné události

Zkuste na to přijít napřed sama, v odkazech je adresa on-line věštírny, případně můžete zkusit věštecké orákulum v nabídce obchodu a spoustu dalších metod jak se dopátrat jádra věcí.

aja
27. 9. 2007
Re: Re: smutné události

Děkuji za radu... Zkusím to.. Nechám věci plynout a budu ve střehu.

Renata :)
27. 9. 2007
Re: Re: Re: smutné události

Ajo, z těchto událostí bych hledala v oblasti - práce, nové začátky, manžel.... nečeká muže změna v práci? Třeba tě něco napadne :) R.

aja
28. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: smutné události

Ahoj Renato, díky za reakci.. v oblasti práce - nové začátky bych hledala ráda:)) Včera se mi při pracovním telefonu rozpadla náušnice - upadla mi perlička z hematitu... No, měla jsem je už dlouho, zasloužím si nové:) (P.S: nedávno jsem vyhrála konkurs na lepší práci, a pak jsem to nevzala.. celé mé tělo se tomu asi bránilo - měla jsem opakované zdravotní problémy - tak jsem zvolila pohodičku, klídek - Vánoce před dveřma - a asi jsem udělala chybu..) Poučím se. Začalo mě to strašně bavit, pozorovat události a dávat si věci do sovislostí... Jako bych objevila sedmý smysl (šestý už asi mám - mívám pravdivé předtuchy).

michaela
29. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: smutné události

S tou novou prací, kterou jsi nevzala. Věř svému tělu, to ví dřív, než my. Štěstí by ti to asi nepřineslo, i když peníze třeba ano. Ale nevíš, za jakou cenu. Tak si to nevyčítej, přijde něco, co budeš chtít ty celá.

aja
29. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: smutné události

Děkuji za podporu... tak jsem si to tehdy taky vysvětlila... Vždy, když jsem se dostala do dalšího kola, tak jsem měla jakousi břišní koliku. Už to znám, objevuje se to velmi zřídka, jen když mám moc velký stres. Ale tentokrát jsem měla obrovskou radost, měla jsem pocit, že jsem v pohodě a tělo odpovídalo jinak. Krátce po posledním telefonátu o výsledku výb.řízení jsem málem zkolabovala za volantem. No ale ještě na tom nejsem tak, abych se rozhodovala se stoprocentní jistotou, někdy se v tom babrám a pak pochybuju, až si lezu na nervy...

Renata :)
29. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: smutné události

Ajo, myslím si, že když už se rozhodneš, nemá smysl se v tom babrat. Řekla bych, že tvé břicho naznačuje, že se bráníš, nebo máš strach z nového, máš potíž opustit staré, zavedené.... to je tvá překážka v cestě. (Tvého muže zastavila na cestě tvárnice, ty jsi zkolabovala za volantem) Jak velkou roli hraje tvůj muž při rozhodování, zda přijmeš novou práci? :) R.

aja
30. 9. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: smutné události

Ahoj Renato, přemýšlím o tom.. Můj muž se snaží mi být oporou, ale má to se mnou v tom rozhodování těžký.. V každým případě mě do ničeho netlačí, ale on je silný a hodně vydrží a já už někdy ne (teda navenek před ostatními ano, ale doma se pak tak trošičku hroutím. Prostě jsem vždy šla kupředu a moc nechápala některé lidi okolo, co jen naříkají, že nemají peníze, práci... a přitom pro to, aby jim bylo líp nic neudělají. No a teď jsem poprvé udělala krok zpět já. Tak - že by mě i ty okolnosti nabádaly, ať se zastavím? Je fakt, že po přestěhování naší rodinky před rokem do nového domu, je mi tam tak dobře, že kdybych si to mohla dovolit, tak bych už nepracovala třeba vůbec:)))

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám