sopka

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
jana
20. 9. 2006
sopka

dobry den, poprosim vas co predstavuje podla FS sopka na obrazku. Sopka je na nom znazornena ako zena z ktorej vyteka lava. moze byt takyto obrazok v detskej izbe na JV strane ? dakujem pekne !!!

Renata
21. 9. 2006
Re: sopka

Jano, nedá mi, abych nereagovala.Zkuste si představit, co vůbec sopka sama o sobě znamená. Já sama to cítím jako přetlak čehosi, co nejde udržet pod pokličkou a musí ven. To vidím jako skvělý začátek čehokoliv.(Oblast kariéra) ALE!! Pokud je sopka znazorněna jako žena ze které vytéká láva, působí to na mne tak, že má ta žena v hlavě něco, co už nemůže zvládnout a pouští to ven. Jak na Vás působí? Pokud šťastně, je to v pohodě,, pokud nešťastně, tak bych ho do dětského pokoje nedávala. Jen to na mě silně zapůsobilo, proto jsem to napsala a řiďte se prosím až tím, co napíše pan Šmikmátor. :) R.

21. 9. 2006
Re: Re: sopka

Taky takto u obrázků postupuji, že se snažím porozumět co všechno vyjadřují, u sopky jde o uvolnění obrovské energie, často jen jednou za x let a potom se ze sopky stává mrtvá hora, nejspíš to není moc dobrý motiv do dětského pokoje.

jana
22. 9. 2006
Re: Re: Re: sopka

dakujem za prispevky , sopka uz v detskej izbe nie je.Mam pocit , ze to tak bude lepsie , lebo nasa dcera je ako zivel. Vsade musi byt vsetko musi vediet a od vsetkeho ma kluce (: !!

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám