Souvislosti

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Pavla
21. 2. 2008
Souvislosti

Dobrý den, myslíte, že název ulice shodný s mým datem narození je vhodný. Myslíte si, že to má nějaký hlubší význam..? Např ulice 28.října, 28. října datum narození.. Vytváří bydlení na místech, která byla horní - těžba těžkých kovů, uranu, uhlí.. Ostrava, Sokolovsko, Česká Lípa, Příbram.. nějaké tímto jevem ovlivněné klima..? Na původních štolách dnes bydlí lidé.. Děkuji všem. Krásný den.

21. 2. 2008
Re: Souvislosti

Ten název shodný s datem působí jako připomínka narození, možná upomínka pro vyřešení něčeho s rodiči, možná s dětmi, na to je potřeba si nějak přijít. Nerostná ložiska i opuštěné štoly jsou často zdrojem negativních energií, působí na živé organizmy rušivě a disharmonicky, patří mezi typické patogenní zóny.

Pavla
21. 2. 2008
Re: Re: Souvislosti

Děkuji, máte pravdu, má to souvislost. Zatím ještě nevím jakou, ale určitě se bude jednat o upomínku pro vyřešení něčeho s rodiči, dětmi. Samotnou by mě to nenapadlo.. :( Dají se tyto negativní zóny ovilvnit.. Napadá mě zavěšení zrcadla.. Tím očistím vstupující energii a co ostatní energie? Děkuji :)

Hanka :-)
22. 2. 2008
průzkum spojený s výskytem nemocí, úmrtí, úrovní vývoje, GPZ .....

Dobrý den, ráda bych se zeptala, na jakou organizaci se v Čechách lze obrátit s upozorněním na "podezřelou" lokalitu? Zda se vůbec dá zařídit nějaký sociologický průzkum spojený s průzkumem patogenních zón? Nastěhovali jsme se do sídliště (velmi známého, kde jsme si dříve vůbec ničeho nevšimli než jsme tam bydleli), kde se rodí děti postižené nebo umírají do 6 měsíců, dochází k nepřirozeným úmrtím, oběšení, rakoviny, děti nedosahují vyššího stupně vzdělání než základní, spousta dětí navštěvuje zvláštní školu, děti, které se zde přímo narodily jsou všechny postižené jak fyzicky tak psychicky. Náš byt je zajištěn, necítím vůbec potřebu to řešit, cítím však velkou potřebu řešit toto globálně! Mnohokrát děkuji všem za informace a pomoc. Hanka

saša
22. 2. 2008
Re: průzkum spojený s výskytem nemocí, úmrtí, úrovní vývoje, GPZ .....

Hani,já Ti sice neporadím,ale uplně mně šokovalo,že něco takového je vubec možné....jak to,že si toho doposud nikdo nevšiml?podle toho,co píšeš,tak to vypadá na místo po hodně velkém neštěstí...popraviště,bývalé bojiště...přeji Ti moc uspěchů v tvém hledání

Hanka :-)
22. 2. 2008
průzkum spojený s výskytem nemocí, úmrtí, úrovní vývoje, GPZ .....

Děkuji, Saší, za reakci. Nejhorší na tom je vědomí, že si toho fakt nevšimneš, dokud to delší čas nesleduješ, neprožíváš... My s manželem také jen o takových místech dříve jen teoreticky četli, prožívat to a sledovat na vlastní oči je fakt síla. Nejdříve jsme si mysleli, že se to bude týkat jen bytů ve sloupci nad námi a pod námi, pak jsme mysleli vchod, panelák, ale ve skutečnosti je to opravdu celé velké sídliště a nikdo si ničeho nevšiml!!! Včera nějací puberťáci před naším panelákem napsali na chodník křídou obrovským písmem "JEDLIČKŮV ÚSTAV".

22. 2. 2008
Re: průzkum spojený s výskytem nemocí, úmrtí, úrovní vývoje, GPZ .....

Asi nejblíž by mohla být tématicky Čes. ispekce životního prostředí, otázkou je jak dalece by se tato provládní organizace angažovala od chvíle, kdy by se potvrdilo obecné ohrožení takto velkého a děsivého rozsahu. Snahy o šíření objektivních informací o negativním působení patogenních zón jsou v ČR dlouhodobě bagatelizovány, autoři veřejně vysmíváni, takže cesta k pravdě a nápravě věcí bude ještě nejspíš dost složitá.

Jana
23. 2. 2008
Re: Re: průzkum spojený s výskytem nemocí, úmrtí, úrovní vývoje, GPZ .....

Kdo si dnes přečetl článek na v MFdnes na str.1 o tom, tam se dověděl, že dle fyzika Luďka Pekárka ze Státního zdravotního ústavu "žádné patogenní zóny samozřejmě neexistují a běžné záření ve vzduchu nemá na zdraví člověka sebemenší vliv." Lidem, kteří se věnují vyhledávání patogenních zón, může dokonce hrozit pokuta za klamavou reklamu, za tzv. obchod s iluzemi. Takže shrnuto a podtrženo: pochybuji, že by někdo měl v tomto státě zájem se tím zabývat. Bohužel.

23. 2. 2008
Re: Re: Re: průzkum spojený s výskytem nemocí, úmrtí, úrovní vývoje, GPZ .....

Není to ten ústav co se jeho experti vyjadřovali kdysi k černobylské katastrofě jako že se nic zvláštního nestalo?

Jana
23. 2. 2008
Re: Re: Re: Re: průzkum spojený s výskytem nemocí, úmrtí, úrovní vývoje, GPZ .....

:-), no je to možné. Nedivila bych se. A omlouvám se za překlepy v mém předchozím příspěvku, ale po přečtení toho článku jsem byla poněkud rozčilená. Zkrátka co lidské oko nevidí, nemůže existovat.V závěru článku je rozhovor s psychologem Hubálkem, který svůj názor uzavírá větou: "Různé šamanismy a okultní věci provázejí lidstvo od samého počátku a myslím, že tu budou až do konce." :-)

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám