spálňa na Z

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Alžbeta
17. 8. 2009
spálňa na Z

Dobrý deň. Prosím o radu - akými farbami a materiálom zariadiť spálňu na Z. Dvere do izby sú z JV- dubová dýha, okno je plastové, biele, rohové - J,JZ, plávajúca podlaha laminátová imitácia dub, podlahové vykurovanie, omietka svetlá krémová. V izbe je biely nábytok - skrine, posteľ a nočné stolíky. Manžel je Drevo a ja Oheň. V noci sa často budíme. Ďakujem.

michaela
17. 8. 2009
Re: spálňa na Z

Měli byste mít zastoupené všechny prvky, i když v jinových odstínech. Nějak mi tam chybí Oheň a Voda, Země téměř žádná. Ten pokoj je vlastně jen Kov a Dřevo. Energie Ohně a Země vstupující okny to nedorovná. Podle Vašeho popisu mi to připadá neútulné, chladné, ale neviděla jsem to, takže estetickou stránku si nedovolím posuzovat. V pokoji není nic, co by podpořilo Vašeho muže a zklidnilo Vás.

Alžbeta
17. 8. 2009
Re: Re: spálňa na Z

Ďakujem za rýchlu reakciu. Je to novostavba a sme tu iba krátko. Vodu som podporila modrou na posteľnej bielizni ale neviem čo ďalej. Potrebovala by som trocha usmerniť. Fialová s krémovou, hnedá alebo oranžová s modrou, trocha prírodného dreva, lampičky s látkovým tienidlom, koberčeky... Alebo modrá?

Alžbeta
18. 8. 2009
Re: Re: Re: spálňa na Z

Píšem zakaždým trikrát kým mi to prejde, žeby to znamenalo, že sa mám držať vlastnej intuície? Tak teda, zútulnia to zemské farby tón v tóne - Dulux - zlatá alebo oranžová, manžela podporím modrou vo farbe doplnkov - nie som si istá či Voda v doplnkoch bude stačiť, tak pridám pár pekných maličkostí z dreva aby nebolo veľa Vody-veľa emócií. Fialková... tá sa mi tam už nejako nezmestila. Poteším sa každej reakcii.

michaela
18. 8. 2009
Re: Re: Re: Re: spálňa na Z

Dřeva už tam máte dost - dveře, podlaha, směr JV. A co s tím ohněm? Ten tam pořád není :)

Alžbeta
18. 8. 2009
Re: Re: Re: Re: Re: spálňa na Z

Nevedela som, že dvere majú taký vplyv, stále sa učím. Je to západný sektor, kde je prebytok kovu. Oranžová na koberci - Zem aj Oheň, lampičky, fototapeta napr. západ slnka - možno bude postačovať.

Alžbeta
19. 8. 2009
Re: Re: Re: Re: Re: Re: spálňa na Z

Ešte pred pár mesiacmi som mala vo všetkom jasno - S. Brown a spálňa na Z, pastelové farby v ružovej až fialkovej, krémová a sivá. Lenže kúpili sme biely nábytok a váhame, či je tá ružovo-fialková dobrý nápad. Môžem Vás Michaelo poprosiť - ako by ste na mojom mieste zariadili túto miestnosť. Nebudem to brať ako návod ale určite ma to posunie a konečne sa rozhodnem.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám