špatné spaní

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Dita
12. 12. 2007
špatné spaní

Ahojky, prosím poraďte jak harmonizovat ložnici, která je bohužel v J (JZ)sektoru domu. Já jsem drak -voda, manžel tygr-země. Často se budím. A ještě prosím radu, kde zjistím základní barvy a věci podle rozdělení JANG-JIN. Díky za každou radu!

17. 12. 2007
Re: špatné spaní

Problém bude nejspíš v samotném umístění ložnice v jangovém sektoru bytu, který nepodporuje klidný spánek, proto doporučuji zvýšit jinovou energii prostoru (pastelové barvy, textilie, závěsy apod), s ohledem na energie roků narození zde používat ve tvarech a barvách Kov, nutné je provést kontrolu patogenních zón. Co se týká literatury, tak hodně je toho u G.Haleové, S.Browna a dalších.

Dita
17. 12. 2007
Re: Re: špatné spaní

Moc děkuji za Vaši reakci. Barvy stěn jsou světle okrové, strop bílý, závěsy lehké oranžovožluté a nábytek světlé dřevo. Povlečení používám hráškově zelené, hnědé nebo tmavě modré. Pomohl by rušič patogenních zón? Mockrát děkuji.

Jana
17. 12. 2007
Re: Re: Re: špatné spaní

Použila bych víc bílou a šedou. Kovové barvy vás víc sjednotí. Uvidíme co na to pan jiří

22. 12. 2007
Re: Re: Re: Re: špatné spaní

Barvy bych ponechal až na konec, smysl má použít odrušovač, odstranit všechny stresující tvary a předměty, z barev jen pastelové a zrušit příliš syté barvy.

Dita
7. 1. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: špatné spaní

Moc děkuji za všechny názory. Ještě jedna otázka - barva růžová, starorůžová, lila - všechny v jemném nádechu jsou barvou kovu? Díky

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám