špatně umístěná postel

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Jana I.
5. 11. 2007
špatně umístěná postel

Prosím o radu. Spím v posteli, tak, že hlavou směřuji k oknu a nohama ke dveřím. Dočetla jsem se, že tato poloha je nevhodná. Postel bohužel nejde umístit jinak. Lze nějakým opatřením zmírnit nebo odstranit následky této nevhodné polohy? Navíc ležím hlavou na JV, což prý pro mne také není vhodné (narodila jsem se 28.3.1973). Děkuji.

6. 11. 2007
Re: špatně umístěná postel

Téměř vždy jde řešit věci co vypadaly neřešitelně. Z těch pasivních opatření lze např. na noc spustit ze stropu žaluzii a vytvořit tak umělou stěnu. Co se týká vhodných poloh odvozených od data narození, tak jejich vliv považuji za velmi slabý. Příklad: sedíte nebo ležíte v nějakém svém spočítaném směru po dobu mnoha let, a přesto máte evidentně některé roky šťastné a jiné zase zcela katastrofické, věci fungují jinak.

Eva
10. 11. 2007
Re: Re: špatně umístěná postel

Mám podobný dotaz, je tedy lepší spát hlavou na západ, ale u zdi, i když je západ pro mne zcela nevhodný směr, než na V hlavou pod oknem? Pokud bych umístila postel k S, což je můj velmi dobrý směr, budu mít za sebou ve zdi kanalizaci z koupelny. Čemu dát přednost? V celé ložnici nejsou zjištěny žádné pat.zóny.

Renata :)
10. 11. 2007
Re: Re: Re: špatně umístěná postel

Evo, z těchto 3 variant bych doporučila hlavou směrem k Z. (romantika, šetrnost, rodinná haronie, spokojenost) Tento směr se doporučuje pro děti předškolního věku a pro lidi středního věku.... Hlavou pod okno je méně vhodné a směrem ke zdi s odpady je škodlivé. Z toho plyne, že ne vždy je dobré držet se příznivých směrů osobního čísla a upřednostnit vliv stran světových. :) R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám