špatný půdorys

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
dana
8. 10. 2006
špatný půdorys

Dobrý den pane Jiří, trápí mne stále jedna věc. V bytě mi takřka chybí JZ zóna(už jsem o tom psala), v její části mám šatnu. Zbytek je šachta na výtah a schodiště.Na schodišti mi krásně kvetou ibišky a další rostliny:-). V bytě se cítím velmi dobře, udělala jsem řadu nápravných opatření. Aktivovala jsem zónu partnerství jak v šatně,tak v ložnici a obýváku. Přede mnou tam žila starší paní, která se tam přivdala k pánovi, který se rozvedl a v bytě žil před tím s ženou odděleně. Celý byt jsem si zrekonstruovala, mám jej moc ráda,cítím se v něm dobře, ale v partnerství se mi stále nedaří.žiji tam sama, přítel je stále ženatý. CHtěla bych vědět, zda v bytě, kterému takřka chybí JZ zóna je možný kvalitní partnerský vztah. Nebo se mám přestěhovat? Docela mne to trápí. Díky.

9. 10. 2006
Re: špatný půdorys

Osobně tomu moc nevěřím, že by se dalo na 100% vést v tomto prostoru plnohodnotný partnerský život, JZ sektor je v tomto ohledu hodně významný. Lze udělat množství opatření, aktivovat příslušné oblasti života a těšit se na změny, které se dostaví až přijde jejich čas.

Marcela
10. 10. 2006
Re: Re: špatný půdorys

Já mám opačný případ. Mám v JZ sektoru naopak výklenek. Je to dobře nebo špatně?

Renata
10. 10. 2006
Re: Re: Re: špatný půdorys

Záleží zda je výlenek větší než 50% celkové délky stěny nebo menší. Pokud je menší, pak je příslušná oblast posílena. To je dobré..... myslím si já. :)

11. 10. 2006
Re: Re: Re: Re: špatný půdorys

Přesně tak to je.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám