spirálová zvonkohra

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Justyna
21. 11. 2007
spirálová zvonkohra

Co si myslíte o spirálové zvonkohře v centru obýváku je skleněná překrásná. Potřebuju zlepšit zdraví syna - neustálý kašel. je kůň voda jang

Renata :)
22. 11. 2007
Re: spirálová zvonkohra

Justino, možná bych popřemýšlela, proč potřebuje na sebe syn věčným kašlem upozornit, s čím nesouhlasí? Potom bych se zaměřila na čaje např. z Yzopu lékařského, feniklu či ořechů, šťávy z cibule a ředkve. Pohnula bych s jeho pokojem, případně prohlédla oblast budoucnosti v obývacím pokoji... :) R.

Justyna
22. 11. 2007
Re: Re: spirálová zvonkohra

No to je právě ono co jsem měla na mysli vím, že jsem v min. živ. s ním byla. Mám pocit, že není v pořádku vztah s tatínkem nesnáší ho. Ke všemu potřebuje maminku myslím, že žárlí nebo tak něco. určitě to nepodporuji a proto se ozývá kašel, co myslíš

justyna
2. 12. 2007
Re: Re: Re: spirálová zvonkohra

Poradí mi někdo s tou zvonkohrou? Je ze skleněných zvonečků a je do spirály do kariéry? mám ji na SV. Zatím ji mám v cílích na JZ protože je nad topením a otáčí se sama.

Renata :)
2. 12. 2007
Re: Re: Re: Re: spirálová zvonkohra

Trpělivost a pokora, napadlo mě jako první.....Skleněná zvonkohra patří na S, V, JV. Cíle, JZ a nad topením, to je kombinace, která jí nesluší. Pokud stále řešíš kašel syna, byl by vhodný rozbor celého bytu a harmonizace osob společně zde žijících. :) R.

justyna
2. 12. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: spirálová zvonkohra

moc děkuji už se na tom pracuje jen finance chybí je to dost drahé

Renata :)
2. 12. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: spirálová zvonkohra

:) rádo se stalo R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám