sporák v oblasti bohatství

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Alice
6. 2. 2007
sporák v oblasti bohatství

Přeji všem pěkný den a prosím někoho z vás o radu. V kuchyni, která bude v jedné místnosti i s obývákem, bychom chtěli umístit sporák do sektoru bohatství. (Jinam se dát nedá)Bude to problém? Když dám za sporák zrcadlo, zdvojnásobí se oheň, který spaluje bohatství, nebo se násobí na sporáku vařené jídlo? Děkuji.

simona
6. 2. 2007
Re: sporák v oblasti bohatství

Dobrý den. Dovoluji si reagovat na příspěvěk proto, že sporák v sektoru bohatství je i náš případ. Jsem moc zvědavá na odpověď pana Šmikmátora. Naše patnáctiletá zkušenost: Všichni členové rodiny(4 + pes + 4 kočky) dáváme přednost doma připravenému jídlu, jíme hodně a rádi,(nejme rodina tlouštíků),hodně často u nás jedí naši přátelé. Trávím v kuchyni spoustu času, zkouším pokrmy z bylinkami, exotickým kořením atd. Mám výhodu, že mě to dodně baví, takže to nevidím jako problém. Co se týká financí: peníze umíme vydělat, ale také o ně umíme přijít, takže žádné velké úspory. Jsem moc zvědavá na Vaše zkušenosti.

Renata :)
6. 2. 2007
Re: Re: sporák v oblasti bohatství

Máme sporák v oblasti cílů a vařím, vařím, vařím a celá rodina jíme, jíme a jíme, velká část našeho výdělku jde na jídlo. R :)

simona
6. 2. 2007
Re: Re: Re: sporák v oblasti bohatství

Renato, pomalu si začínám myslet, že už se léta známe. Dobrou chuť.

Renata :)
6. 2. 2007
Re: Re: Re: Re: sporák v oblasti bohatství

To už se mi tady na těchto stránkách stalo s několika lidmi :) Nevydržela jsem to dlouho, vyhrožovala jsem, že nebudu psát, ale nejde to.... :) R.

Katka
6. 2. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: sporák v oblasti bohatství

Ahoj Reni, vítej zpátky!!!! :) Jelikož je nás tady Katek již povícero, tak se asi pro příště budu psát Katka K.(jako Kolderová), jinak jsem ta Katka - Země s manželem Oheň (stejně jako Peťka a paní Jarmila-teda myslím,že to má taky stejně,pokud ne,tak se omlouvám).Katka K.

Renata :)
6. 2. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: sporák v oblasti bohatství

Čau Katko, nejde nepoznat tě!! No, jak říkají moje děti.... jsem závislák... :) R.

Jarmila H.
6. 2. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: sporák v oblasti bohatství

Renatko, taky vás vítám zpět, bez vás by to nebylo to pravé (fengšuej-ové). Katko nespletla jste se,jsem Země s manželem oheň. A máme sporák v oblasti cílů a celé roky vařím a vařím a vařím , rodina se rozrůstá, a láska k jídlu také a všichni by jen jedli od rána do večera a pokud možno mnou uvařené. No to snad není pravda. Asi začneme zpracovávat kolektivní práci o zákonitostech, na které tady přicházíme.Je to fajn, že? Hezký večer Jarmila H*

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám