Sporák v sektoru vody

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Radka
6. 3. 2009
Sporák v sektoru vody

Máme sporák (plynový), tedy symbol ohně v sektoru vody a přemístit ho bohužel nejde. Co to symbolizuje? A pokud je to problém (tuším, že ano), dá se nějak "ošatřit"? Děkuji za odpověď.

Miry
6. 3. 2009
Re: Sporák v sektoru vody

Já bych se k této otázce ráda připojila, mám totiž stejný problém jako Radka - troubu na severu v sektoru VODA. Navíc tam mám i koupelnu, záchod, stupačky. Znáte to, paneláková klasika. Hnout s tím moc nejde, snad až za nějaký rok došetříme na rekonstrukci. Ale co s tím zatím? Prosím, kdo víte a máte zkušenosti, poraďte.

ja-chra
9. 3. 2009
Re: Re: Mám stejný problém: jádro v paneláku :-((

Radko, Miry, nedá mi to, abych nevstoupila do této diskuze, protože i mě tíží problém panelákového jádra. Také mám vše pěkně po kupě - sporák, dřez, pračku, WC, stupačky,vanu a umývadlo.Plánuji rekonstrukci svého panelákového 2+1 a tak se chci zeptat, zda někdo zde nemá zkušenosti s tím, jak to v takovém prostoru vyřešit citlivě i z hlediska FS. Budu vděčná za každý kontakt, jméno architekta, znalce FS který by mi pomohl věc vyřešit.Díky!

michaela
9. 3. 2009
Re: Re: Re: Mám stejný problém: jádro v paneláku :-((

Jediné, s čím se nedá moc hýbat je voda a odpady, tudíž dřez. Plyn hadicí dovedete kamkoliv a elektřinu pro troubu nebo el. sporák taky. Takže oheň od vody oddělit lze. Snažte se ohnivé spotřebiče nedávat ke stěně společné s koupelnou a WC.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám