SPZ - numerologie

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
AgnesKa
4. 4. 2007
SPZ - numerologie

Dobrý den. Už jsme to jednou probírali, ale už znám číslo své SPZ. Na konci je 9 a jejich součet je 5. Posledně jsme mluvili o 8. Jestli můžu poprosit o názor Renatu (mj.).... Předem děkuji:)

AgnesKa
11. 4. 2007
Re: SPZ - numerologie

Dobrý den. Koukám, koukám, že můj dotázek se tu stále stojí osamocen bez odpovědi. Při tom tempu, s jakým se tu radostně diskutuje, to trochu vyvolává obavy, jestli ta 9 nakonec nepřináší smůlu... ???. Stačí pár slov. Nepříklad "9 přináší radost z jízdy a zdárně najetých kilometrů" :). Děkuji moc, moc.

ada
11. 4. 2007
Re: Re: SPZ - numerologie

Agnes,nevím sice co znamená poslední číslo 9 ale ta spz se počítá i s písmeny,tak jestli to máš tak 5 značí-dobrý předpoklad pro cesty i riziko srážky.

Renata :)
11. 4. 2007
Re: Re: Re: SPZ - numerologie

Neplaš Agnes, ještě si vsugeruješ, že devítka je špatná,.... není.....Cituji - Ch. M. Bradler-lexikon FŠ - V devítce jsou spojena všechna čísla a proto se jí říká "číslo dokonalosti". Její druhá mocnina je 81, je číslem věčnosti. Vyjadřuje nezištnost, toleranci, soucit a svobodu. Je číslem dlouhověkosti.... Tak vidíš, největší problémy si tvoříme sami ve své hlavě svou domýšlivostí. A nikdo neodpovídal, protože odborníkem na čísla je tady Peťa a ta má dovču, nechtěla jsem se jí do toho plést. :) R.

AgnesKa
14. 4. 2007
Re: Re: Re: Re: SPZ - numerologie

Hezkou sobotu, holky. Děkuji moc za odpovědi a přeji príma víkend. :)

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám