staré věci a vztahy

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Dominika
14. 10. 2018

Dobrý den,

dělám takovou velkou debordelizaci za léta nahromaděných věcí a měla bych pár dotazů.
konkrétně nejvíce bych potřebovala hnout s oblastí nápomocných přátel a partnerství.

takže tedy:

bydlím již několik let sama, nicméně v bytě, kde jsem vyrostla, který sdílím se svou matkou, mám stále svůj pokojíček. matka mineustále říká, ať se již vystěhuji a své věci si odnesu - naše vztahy nejsou dobré. toto mě dost deptá. nicméně v tomto bytě jsem cca 1 víkend v měsíci, více ne. současná situace mi umožňuje se zcela odstěhovat až za nějaký řekněme cca půl rok. mslíte že je hodně špatné, že v tomto bytě mi ještě zůstávají nějaké věci a tak se na něj vážu? Byt jsem očisťovala šalvějí a stále pálím nějaké tyčinky. postupně své věci stále minimalizuji a chci si jich tady nechávat co nejméně. existuje ještě nějaký způsob, jak situaci zlepšit?
další dotaz se týká bot, jako dárku od bývalého partnera. boty mam moc ráda, ale asi tedy podle FS by bylo lepší se jich zbavit?
jak mohu v tomto pokoji posílit zónu partnerství? Dala jsem si na jihozápad obrázek srdíčka a dvě mušličky k sobě, vyházela většinu věcí, co nepoužívám či mě spojovala s bývalými - dárečky, přáníčka apod..
Děkuji moc.

1. 11. 2018

Dobrý den,

tak tady vnímám, že by to potřebovalo trochu větší péči věnovat svému životu a probrat věci při osobní konzultaci, jen tak něco někam zavěsit nepomůže.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám