štítek se jménem

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
ada
5. 9. 2006
štítek se jménem

Zdravím s přámím hezkého dne .Jaký má vliv jméno na štítku dříve jsme měli příjmení všech dnes tam je jen manžel

6. 9. 2006
Re: štítek se jménem

Ten vliv je docela zásadní, doporučuji se opět zviditelnit, milý je také navíc seznam křestních jmen na štítku.

marcela
8. 9. 2006
Re: Re: štítek se jménem

a co třeba nevypisovat jména ale napsat ,nepř.Horákovi,Novákovi?Jsou tím zviditenění všichni? A co když nemáme žádnou jmenovku?děkuji

9. 9. 2006
Re: Re: Re: štítek se jménem

Nevypisovat jména znamená se trochu schovávat v rodině, nemít jmenovku žádnou svědčí o úplném nezájmu nebo strachu z okolí.

marcela
9. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: štítek se jménem

jsme na vesnici a většina domečků nemá vizitky.Mně osobně připadá vypsat všechny členy na branku hloupé.Ale musím přiznat,že s tím strachem máte asi pravdu.Když to shrnu,1)styděla bych se mí sloupec jmen na brance,přijde mi to hloupý a nelíbí se mi to 2)nemám z toho dobrý pocit,neumím si ho vysvětlit,máte pravdu ,je vtom jakýsi strach

Renata
11. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: štítek se jménem

Je to strach z toho, co řekne okolí, což souvisí se sebevědomím a sektorem vědění.. (Můj pocit :) ) Myslím, že když už si příchozí něco pomyslí, nebude to nic špatného. Pokud je Vám hloupé uvádět všechna jména na vizitku, zkuste třeba začít tím, že se při každé příležitosti budete představovat svým jménem i příjmením. Jméno je Vaše od narození, příjmení jste svatbou přijala a změnila. Já sama si myslím, že je dobré upřednostnit první jméno. R.

marcela
11. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: štítek se jménem

tak to by mi šlo.Představuji se jménem a příjmením,dle potřeby přidávám místo odkud jsem(to většinou při tel.hovoru.) Co by tomu řekli lidi,no možná.Spíš mám myšlenku,prominte ale je to tak,co je komu dotoho kolik nás tu žije,poštačkaka to ví ,známí taky a ostatní to nemusí vědět.V těch ostatních ,mám představu divných živlů. A pak je nás doma pět,ten sloupeček se mi nelíbí.Zřejmě to o něčem vypovídá.O čem ,nevíte?Děkuji

Renata
12. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: štítek se jménem

Neomlouvejte se, jen jsem měla potřebu odpovědět, nedělám to často. Vím, jsem přímá a také vím, co se nám nejvíce nelíbí, týká se nás nejvíce... Co vypovídá počet pět?? Tak nejspíš máte 3 děti, nebo bydlíte s rodiči, tam nehledejte nic zvláštního. Na ty vizitky zapomeňte, je zřejmé, že to nechcete, tak to nelamte přes koleno. Můžete se zviditelnit i jinými způsoby, určitě na něco přijdete. Mějte krásné dny R.

marcela
12. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: štítek se jménem

to si taky přesně myslím,třeba na to nejsem zralá.Budu dělat to co se mi líbí.Až přijde čas vystavím tam když budu chtít třeba i fotky.To nadneseně.Taky píšu co si myslím ,od toho tady je přece diskuse.A mě na tyhle témata baví diskutovat a proto házím do placu možná všetečné otázky a čekám přímé odpovědi.Takže ještě jednou díky:)) (máme 3 děti)

Renata
12. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: štítek se jménem

Bingo!!!!! :)

Alena
11. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: štítek se jménem

Už skoro rok bydlíme v novém bytě a stále ještě nemáme na vstupních dveřích do bytu jmenovku. Není to tím, že bych nechtěla, ale stále nenacházím nic, co by bylo pěkné a ještě nějak podpořilo potřebný element. Do bytu se vstupuje ze západu, takže bych měla uplatnit element vody. Neměl byste ze své praxe nějaký nápad na pěknou dekoraci vstupních dveří ve vodním elementu. Děkuji za odpověď.

11. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: štítek se jménem

Voda se dobře symbolizuje skleněnými dekoracemi, z tvarů vlnkami nebo kapkami, modrou barvou apod.

Alena
12. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: štítek se jménem

Jde právě o ten vhodný materiál - sklo - nějak se mi nedaří vymyslet, jak ho použít na vstupní dveře. Cokoli zavěšeného skleněného bude při otvírání a zavírání bouchat, navíc je to takový křehký materiál. Mám třeba představu přidělaného modrého skleněného delfínka a v něm naše jména, ale stále nenacházím způsob, jak to realizovat. Prostě už dlouho chodím a hledám, jestli bych něco vhodného objevila, a naše dveře tak zůstávají bez našich jmen.

Gabriela
13. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: štítek se jménem

Skúste ísť za niekým, kto vie robiť vytráže.

Alena
13. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: štítek se jménem

Taky mě to napadlo a zrovna včera jsem se byla podívat v obchodě, kde prodávají potřeby k jejich výrobě - to bych zvládla, ale přijde mi, že přiděláním na dveře ztrácí svoje kouzlo, vyniknou tam, kde jimi prochází světlo, k tomu jsou vlastně i určené. Ale přesto díky za reakci.

13. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: štítek se jménem

Pravda, vitráže navrhujeme na okenní tabule, co zkusit skleněnou barevnou mozaiku?

Alena
14. 9. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: štítek se jménem

Děkuji za rady. Pokusím se to nějak vymyslet a hlavně zrealizovat.

Lucky
28. 10. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: štítek se jménem

Napadlo mě prima řešení pro Vás. Namalujte si na sklo vaječnou temperou štítek sama - podle obrázku. Držím palce je to taky zábava.

michaela
29. 10. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: štítek se jménem

Znamená to, že pro štítek na dveřích uplatňujeme stejnou zásadu jako pro květiny na okně? Tedy, že se použijí symboly prvku následujícího, aby se oslabila vstupující energie světové strany, odkud se vchází?

1. 11. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: štítek se jménem

Já bych to nenazýval oslabováním, energie se přirozeným způsobem pohybuje po směru cyklu Tvorby, tj. Dřevo-Oheň-Země...

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám