Stoupačky ústředního topení

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Michaela
9. 2. 2006
Stoupačky ústředního topení

Dobrý den Martino a Jiří, už zase tápu, asi jsem v kurzu nedávala pořádně pozor. V bytě máme ve všech hlavních místnostech - oba pokoje i kuchyň - v zóně bohatství stoupačky ústředního topení. A s tím bohatstvím je to tak nějak jako na houpačce. Chvíli je líp, pak se to zase zvrtne. Může být problém v těch stoupačkách? Co s tím? Ještě mám jeden dotaz. U svých známých v bytě hned cítím, co není úplně v pořádku a i mne napadne, jak to vylepšit. Jen doma, asi proto že jsem tam zvyklá, pořád tápu. A přitom by bylo co zlepšovat snad ve všech oblastech života. Jak se "vcítit" i do svého domova? Děkuji za radu a přeji příjemné cestování.

10. 2. 2006
Re: Stoupačky ústředního topení

Tak přes léto by určitě pomohly popínavé rostliny, ovíjející ty stoupačky a rostoucí nahoru, v zimě by to asi živé nevydržely, takže bych buď zkusil stoupačky obemknout nějakou spirálou a nechat opět popínat rostlinstvem nebo při nejhorším aplikovat rostliny umělé (nutné je, aby působily co nejvíce věrohodně jako živé).

Renata
30. 6. 2006
Re: Re: Stoupačky ústředního topení

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jaké opatření je potřeba udělat na stoupačkách také v ostatních sektorech. My konkrétně máme stoupačky v sektorech přátelů a vztahů. Sem asi květiny nepatří. Když zavěsím před stoupačky na vlasci třeba korálky (stříbrné kuličky do přátel) nebo lístečky,keramické korálky (do vztahů) , jak to bude působit? Tak, že stoupačky "zmizí" a energie se zde udrží, nebo sem upoutám pozornost, energie sem přijde víc a stoupačkou rychle odejde? Děkuji za odpověď. R.

30. 6. 2006
Re: Re: Re: Stoupačky ústředního topení

Určitě pomůže ty sektory bohatě vyzdobit, pokud dojde ke ztrátě energie, tak je z čeho dávat..

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám