střed místnosti

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Kristýna
31. 1. 2006
střed místnosti

Manžel si přes mé protesty uspořádal kancelář způsobem, že v jejím středu stojí těžký pracovní stůl, který se stáčí až na stěnu kariéry. Sedí nyní směrem na sever a částečně též na západ, když pracuje na PC. Tvrdí, že je mu takto v kanceláři lépe. Ovšem mě velice znepokojuje zastavěný celý střed místnosti, mám očekávat zdravotní problémy apod.?

31. 1. 2006
Re: střed místnosti

Ta pozice stolu opravdu moc vhodná není a je i poměrně dost neobvyklá, moc lidí by si sem stůl nepostavilo, máte zřejmě výjimečného manžela.. Co se týká zdravotních problémů, tak ty bych určitě neočekával, neboť by se potom mohly skutečně dostavit, takže spíš je na místě sledování síly a vitality prostoru i manžela a případné problémy řešit až by se objevily nějaké jejich příznaky.

Kristýna
31. 1. 2006
Re: Re: střed místnosti

Děkuji Vám, pan inženýre, za bleskovou odpověď. Máte pravdu, můj muž je opravdu výjimečný :). Budu se snažit nic neočekávat a hlavně na "TO" nemyslet pokaždé, když vstoupím do kanceláře. Četla jsem ve Vašich článcích o Vašich zkušenostech se suš.rostlinami. Mohu jen potvrdit! Sotva jsem "vyrazila" všechno to sušené roští ze sektoru rodiny, radikálně se zlepšily vztahy s rodiči.Navíc, když se dnes dívám na starší fotky bytu s těmito dekoracemi, říkám si, že to ani nevypadalo hezky.Vaše články se velmi příjemně, čtou, doufám, že brzy přibudou další. Pěkný večer :)

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám