Stříbrná barva

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
AgnesKa
23. 3. 2007
Stříbrná barva

Stříbná barva používaná v SZ části bytu (podle knížky o FŠ od. S. Browna) má podporovat sebeovládání, důstojnost a zodpovědnost. Má stejný význam i v jiné části bytu? A jaké poselství nese stříbrná barva na autě? Je možné, že i značka auta může ovlivnit můj život? Opět moc děkuji za odpověď.

silvia
23. 3. 2007
Re: Stříbrná barva

ja by som sa pridala s otazkou, ak mozem :-). sucet vsetkych cislic mojmo mobilneho telefonu rovna sa cislu 4. pocula som, ze to nie je dobre znamenie a bolo by lepsie cislo mobilu radsej vymenit. aky je Vas nazor na cislo 4? dakujem

AgnesKa
23. 3. 2007
Re: Re: Stříbrná barva

Dobrý den, Silvie. Tvoje otázka je moc zajímavá (sama jsem si hned posčítala svoje číslo), ale asi nesouvisí moc s mojím dotazem ohledně stříbrné barvy a mrzelo by mne, kdyby se moje otázka schovala do numerologie mobilního telefonu. Pokud se nebudeš zlobit, mohly bychom to dát jako samostatný příspěvek-dotaz. Moc ráda bych se přidala. Jsi pro? :)

silvia
23. 3. 2007
Re: Re: Re: Stříbrná barva

ahoj AgnesKa, samozrejme, ze som za :-). pripojila som sa k Tvojmu prispevku, pretoze si mala otazku na znacku auta - az teraz mi doslo, ze si myslela typ auta a nie SPZ. Myslela som, ze sa pytas na kombinaciu cisel v SPZ, ak prepac. dam svoju otazku samostatne :-)

Renata :)
23. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Stříbrná barva

Pro každého jsou některá čísla šťastná, jiná méně, pro každého jsou to čísla jiná. Všeobecně za nejlepší číslo se považuje 8 a to tak, že by mělo být v řadě čísel jako poslední. Pokud součet všech čísel je také 8, je to kombinace opravdu šťastná. Důležitější však je poslední číslo. Pro barvu auta je dobré nechat si od p. Šmikmátora spočítat 4 pilíře času a podle toho lze určit nejvhodnější barva vozu pro danou osobu. R :)

AgnesKa
23. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Stříbrná barva

Děkuju - i za odpověď pro Silvii :). Co se týká auta - už je zaplacené, tak možná raději nevědět, že? Myslela jsem, že to s barvami platí nějak obecně. A k té numerologii - mé mobilní číslo dává dohromady 3 (snad to není negativní). SPZ auta zatím neznám (jedu si pro něj příští týden), ale potěší mne, když pak součet jejich čísel dá 8... :).

Renata :)
23. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stříbrná barva

Agnes, považuji za důležitější poslední číslo z té SPZ. Nelam si hlavu s barvou auta, pokud nepotřebuješ, aby ti přinášelo úspěch v podnikání. Víš co je třeba nežádoucí?? Když dostane mladý muž, který právě dostal řidičský průkaz a je to ten tip, který si myslí, že řídí skvěle, že se všude vejde, prostě si moc věří a koupí si červené auto. Pak má zaděláno na průšvih.... Tady bych přemýšlela.... Ale abych tě uklidnila, stříbrná.... je dobrá.. :) R.

Agnes
23. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stříbrná barva

Už jsem Vám, Renato, sice popřála pěkný víkend, ale... Děkuji zase a zase. Až budu znát SPZ, schválně napíši. Pokud na konci bude 8 (případně alespoň v součtu čísel), jistě si hned vzpomenu na Vás :). Tak pěkný víkend.

Peta
23. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stříbrná barva

Ahoj Agnes, součet čísel mobilu 3 znamená: Dobré naladění pro obchodníky a novináře. Jinak s tou SPZ Renčo, to vidím jinak. Z numerologie součet čísel v SPZ 8 znamená: Pozor na zloděje.. To mi moc pozitivní nepřijde.. :)) Krom toho 8 představuje v numerologii fyzickou a finanční karmu.. V tomhle ale spíš myslim, že se to dá hoodně ovlivnit sugescí.. Všem krásný víkend! P.:)

silvia
23. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stříbrná barva

Petka, a ta 4 ako sucet cisiel mobilu v numerologii znamena co? je to moj sukromny mobil a mam trosku obavy, ci aj ona /ta 4/ nema negativny vplyv na moj sukr. zivot - posledne mesiace to v tomto smere akosi nevychadza :-( dakujem

Peta
23. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stříbrná barva

Ahoj Silvi, součet čisel telefonu dávající 4 opravdu není příznivé pro žádné kontakty.. Jinak sama 4 v numerologii není negativní (to žádné číslo - všechna čísla dostávají svůj určitý smysl až ve spojení s ostatními čísly...), 4 zastupuje zručnost, asertivitu, pracovitost..P.:)

Peta
23. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stříbrná barva

Jo, Silvo, abych Tě uklidnila - donutila jsi mi zkusit mrknout na své číslo mobilu... Víš, co mi vyšlo? 4... P.:)

Renata :)
23. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stříbrná barva

Vidíš Peto, zase jiný pohled na věc. Numerologii nerozumím, ale ve FŠ je číslo 8 považováno za velmi šťastné. Ale to mluvím o číslu 8, ne o součtu čísel s výsledkem 8! Mimochodem, zvláštní shoda, že každý kdo do FŠ dělá profesně a znám jeho tel. číslo, všem končí číslem 8 :) R.

Peta
23. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stříbrná barva

Renčo, jak jsem psala - samotné číslo nikdy není negativní..Např. den narození osmého - znamená Rovnováha..což si myslím, že je věc, které bychom všichni rádi dosáhly..:)Osmička v datu narození nám dává např. hbitost bystrého a chytrého úsudku a mnohomnoho dalšího. Já to cítím tak, čím více různých čísel, tím lépe. Problémy dělají spíše vícečetná stejná čísla. V nich se hromadí zvýšená energie, která se musí nějakým způsobem správně ventilovat. Jinak jsi mě potěšila, naše nové auto má v SPZ poslední čílo 8.. a to jsem vůbec netušila, že je tak fajn..:))P.:)

Alžbeta
23. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stříbrná barva

Poprosím aj ja o názor. Dátum výpovede zo zamestnania k 23.4.2007 má z hľadiska numerológie aký význam?

Káča
23. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stříbrná barva

Ježíš holky moje telefoní číslo dělá po sečtení taky 4 co s tím? A vztahuje se to i na číslo popisné domu pracovní místo mi vyšlo na 8 a domov na 7 ale co s tím telefonem neumím si představit že bych všem musela oznamovat změnu čísla

Dana
26. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stříbrná barva

Kačko nešil, ta 4 přece není nic špatného, možná je jen trochu konzervativní ... A stěhovat se přece taky nebudeš! Co bych měla říkat já, když jsem - pracovně, tedy jako místo kanceláře - musela opustit 68 a nastěhovat se do 97?!? Musí to jít jinak, tak se podle toho zařídíme, no ne? A svět je takový, jaký si ho uděláme.

Káča
26. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stříbrná barva

Ahoj já jen že člověk asi nikdy neví co všechno může ovlivnit jeho život.Když jsem před pár lety slyšela o FŠ tak jsem myslela ,že se snad lidstvo zbláznilo a dneska vím, že díky FŠ se můj život změnil a tak si říkám že člověk by měl být otevřený všemu.No nebudu z toho dělat trágu ,ale kdyby tel.čislo končilo 8 byla bych spokojenější.Pa

Radka
27. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stříbrná barva

..holky,moje tel.číslo končí 8 a podnikání doslova stálo na mém telefonu a nepovedlo se.Nakonec jsem to vzdala..Takže ono to nebude tak horké?

Káča
27. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stříbrná barva

Já myslím že nic není všespásný,že si šoupnem sem tv a sem postel upravíme tel číslo a zázraku děj se.Je to asi o harmoniji.Já osobně jsem začela reiki a krystalama pak jsem začla studovad pozitivní myšlení a skončila jsem u FŠ a teprve teď vím že všechny tyhle věci jsou propojený a je to o energii.A záleží na člověku jestli jí dovolí tělem proudit nebo jestli vytvoří překážky který dělají paseku.A taky jsem dospěla k závěru že člověk když je zlej nikdy není šťastnej možná má barák a super auto ,ale žádnou radost ze života prozože ho to zlo žere ze vnitř.Možná jsou to bláboli ale já to tak cítím.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám