studentský pokoj

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
lenka
27. 6. 2006
studentský pokoj

Dobrý den! Prosím o radu, jestli mohu umístit synovi (nar.4.3.1993-voda,pa-kua 7) postel na JV stěnu -hlavou na jih(vedle okna+radiátoru). Tvar pokoje umožňuje už jen variantu JV stěna, hlava na sever, ale pak není vidět na dveře. Pracovní stůl na západní stěně je snad v pořádku,ale vždy bude částečně proti posteli. Dále se ještě hádáme o barvy pokoje. Synovi se líbí modrá nebo oranžová, žlutou již nechce. Jaká barva (sytost+odstín) by byla nejvhodnější? Velice děkuji za rady a přeji hezký den.

27. 6. 2006
Re: studentský pokoj

Už se tady o tom několikrát povídalo, že nedoporučuji se řídit číslem Ming-Kua, silnější je řídit se energií sektorů svět. stran, pro mladé lidi je určitě nejlepší orientace hlavy V nebo JV, s těmi barvami nebojujte, ty zvolené barvy jsou docela dobré, a ve 13 letech už má syn nárok si barvy volit podle sebe.

Dagmar
27. 6. 2006
Re: Re: studentský pokoj

Orientace hlavy V, JV, tím se myslí,že nohy mají mířit na Z, SZ? Někde v knize FŠ jsem četla, že hlava má směřovat nejlépe na sever a nohy tím pádem budou mířit k jihu. Je to u dětí jiné než u dospělých? Děkuji za odpověd´.

27. 6. 2006
Re: Re: Re: studentský pokoj

Hlava k severu je příliš zklidňující, doporučujeme tuto pozici jen pro starší lidi, léčitelé ji doporučují pro lepší uzdravování, pro mladé lidi je to nevhodná pozice.

lenka
28. 6. 2006
Re: Re: studentský pokoj

Děkuji za odpověď, která mě trochu uklidnila. Měla jsem obavy, aby se v celomodrém pokoji "neutopil". Co se barvy stěn pokojů týče, já osobně nesnesu jinou než bílou, představa modré mě velice zneklidňuje a na oranžovou jsem se pokoušela zvyknout, ale nezdařilo se.Snad tedy zvolí dobře.

29. 6. 2006
Re: Re: Re: studentský pokoj

Ono je nakonec vždycky všechno dobře, když by synek zvolil tzv. špatně a cítil se v pokoji nějak nepohodlně, tak si potom stěny může za své kapesné přemalovat a tím bude splněno hned několik výchovných kroků...

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám