studijní materiály

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Adletka
18. 4. 2006
studijní materiály

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kde začít se studiem. Nemám ambice se stát "mistrem", ale chtěla bych se feng shui dlouhodobě zabývat. Jako úvod do problematiky vidím nejprodávanější knížky k této tématice, ale co dál? Momentálně nemám šanci se účastnit seminářů někde ve větším městě, do budoucna snad možnost bude. Existují vůbec nějaké studijní materiály a kde začít? Předem děkuji za odpověď a přeji příjemný jarní den, A.

19. 4. 2006
Re: studijní materiály

Číst nejprodávanější knihy bez komentáře lektora je k ničemu, téměř všechny knihy obsahují množství nepřesností až úplně zjevných chyb, které snadno objeví i pozorný laik. Doporučuji vedení od některého lektora, který bude mít Vaši důvěru, o obecně dostupných studijních materiálech nevím.

Renata
19. 4. 2006
Re: Re: studijní materiály

Přeji hezký podvečer, pane Šmikmátore, nedávno jsem na Vás měla stejný dotaz, ale zůstal nezodpovězen, proto si dovoluji připomenout se.Chodím na přednášky, studuji si knihy, ale cítím velkou potřebu opory a vedení od člověka, který má zkušenosti. Kde se prosím tací hledají, případně,poskytujete takové konzultace také Vy??? Mějte krásné dny. s :) Renata

Evi
20. 4. 2006
Re: Re: Re: studijní materiály

Taky jsem dospěla k tomuto poznání a ráda bych k vám do učení...

20. 4. 2006
Re: Re: Re: Re: studijní materiály

Jako úvodní jsou podle mě dobré semináře, které pořádáme několikrát do roka na různých místech ČR, samozřejmě osobní konzultace provádím téměř denně, není problém se domluvit na vedení dalšího osobního studia zájemců.

Renata
26. 4. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: studijní materiály

Děkuji za informaci, mám v plánu navštívit Váš květnový seminář. Jen nedokážu posoudit, zda by nebylo vhodnější navštívit až druhý Váš seminář v červnu.Nevím na jaké úrovni jsou moje informace o Feng-šuej. Byla jsem na 2 víkendových seminářích a asi na 5 přednáškách. Taky jsem se chtěla zeptat, zda nepořádáte přednášky večerní, nebo odpolední. Myslím, že na první seznámení je to ideální. Ráda bych se s Vámi nejprve seznámila a teprve poté se domluvila na dalším studu u Vás.Přeji Vám prima dny R.

28. 4. 2006
Re: Re: Re: Re: Re: Re: studijní materiály

Absolvovat seminář 2 bez 1 by nebylo moc dobré, navazují na sebe, v něčem jde o prohloubení poznatků a taky je dost věcí, které cítím jinak než je v některých knihách nebo jak prezentují někteří kolegové.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám