studna ve sklepě

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Hanka
27. 9. 2007
studna ve sklepě

Dobrý den, jsem začátečník. Chystáme se přestavovat starší domek po babičce. Chtěla jsem se zeptat, ve sklepě je funkční studna, silný pramen s dobrou vodou, která se užívá. Jak napravit její působení v obytných nadzemních patrech? Vypadá to, že téměř nad ní by měl být v budoucnu krb. Jak to jde dohromady?

29. 9. 2007
Re: studna ve sklepě

Přednostní je posoudit sílu patogenních zón od studny, ale i od jejích přítoků, nezřizovat nad nimi místa spánku či odpočinku a případně prostor vybavit odpovídajícími odrušovači zón. Krb a studna se nebudou nijak negativně ovlivňovat.

majule
15. 10. 2007
Re: Re: studna ve sklepě

dobrý den, jsem ještě míň než začátečník, avšak na patogenní zóny věřím, vede nám přímo pod domem pramen, kdysi u nás byl proutkař a říkal, že kdybychom v obýváku kopali pár metrů, máme studnu...vzhledem k tomu, že věřím na patog. zóny, chtěla jsem se zeptat, jak je možné je rušit...mohl byste mi poradit? děkuji, majka

16. 10. 2007
Re: Re: Re: studna ve sklepě

S úspěchem používáme pro eliminaci různých patog. zón odrušovače typu Goliáš, ale i přes jejich účinek doporučuji na sobě zóny zbytečně netestovat při spánku, u krátkodobého posezení v obýv. pokoji by měly odrušovače bohatě postačovat.

majule
18. 10. 2007
Re: Re: Re: Re: studna ve sklepě

přímo nad oním "proudem" nespíme, ale bohužel to jsou místnosti, kde "fungujeme" celý den... kolik a jak bychom je měli mít usmístěné? lze se o tomhle problému dočíst někde více? popř. doporučit někoho, kdo by nám to mohl přeměřit? jsme z Moravskoslez. kraje...

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám