Suchá vrba

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Hedvika
25. 5. 2007
Suchá vrba

Zajímalo by mě, jestli dekorace jako suché větvičky kroucené vrby či jiné proutí je prvkem dřeva nebo jen vyzařuje negativní energii jako sušené květiny.

Janinka
26. 5. 2007
Re: Suchá vrba

Měla jsem ještě před narozením malého mojí svatební sušenou kytici na horní části kuch,linky, sektor rozhraní manželství, partnerství a děti, budoucnost. Malý lezl do výšek,padal i na hlavu, padal od narození i z postele, židlí... prostě padal z výšek. Sušenou svatební kytici jsem dala do haly, je to prostředek bytu do výšky asi 80 cm od zěmě,sektor ryze manželství partnerství a malý spadl na hlavičku od té doby pouze 1x a to jen zakopl... :-)Nyní je kytka "v tom koutě" asi už 4 měsíce, malému bude skoro 2,5 roku. Nejsem odborník F-S ale už mi někdo říkal, je to sušené, dej to pryč úplně... ale je svatební!a "v tom koutě" zatím nevadí :-) F-S si velmi vážím, nic nezlehčuji, pouze je to má zkušenost se sušenou kyticí.

Hedvika
29. 5. 2007
Re: Re: Suchá vrba

Děkuji za postřeh, sušenou svatební kytici jsem raději dávno vyhodila, ona už stejně po pěti letech moc pěkná nebyla. Ale zmíněná okrasná vrba nebo různé proutí by se mi líbily jako dekorace, jenomže vzhledem k tomu, že jsou suché, nerada bych něco pokazila. Hodily by se mi totiž do sektoru manželství, partnerství a to by potřebovalo spíš posílit než nějak tlumit.

saša
29. 5. 2007
Re: Re: Re: Suchá vrba

Ahojky,tak mně napadlo-co takhle sušená vrba jako část doplňku nebo dekorace živých květin?

Hedvika
29. 5. 2007
Re: Re: Re: Re: Suchá vrba

Ja osobne som všety suchotiny povyhadzovala a NEĽUTUJEM !!! Urobila som veľmi dobre. Suché kvety to je ako keby ste doma mali urnu s popolom .

misa
31. 5. 2007
Re: Suchá vrba

ahoj, ja jsem mela suchou vrbu v koute "deti". hodne dlouho jsem nemohla otehotnet. moc se mi libila, tak by me ani nenapadlo, ze je to neco negativniho. kolegyne v praci, kdyz videla fotky bytu, me na ni hned upozornila. kdyz jsem ji dala pryc, povedlo se a snad do tri mesicu jsem otehotnela - nerikam, ze jenom tim, zacla jsem se i lecit, ale davam tomu velkou vahu - ze me to nasmerovalo i spravnym smerem - kde hledat pomoc atd. taky mam rada tyto dekorace, ale i bez nich to vypada velmi hezky, je spousta moznosti. hezky den

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám