svatební foto

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Jozefína
31. 1. 2008
svatební foto

Dobrý den, chtěla jsem Vás požádat o radu, manžel si asi před 2 týdny přestěhoval věci v pracovně, navěsil obrázky z cest a do oblasti minulosti dal naší svatební fotku, od neděle po velké hádce( přijela jsem domů pozdě z nákupu a měli jsme oběd později) se mnou nemluví a je zcela bez zájmu, udělal to už několikrát. Předtím než se to stalo, byl úplně fajn, zase to byl ten muž, do kterého jsem sezamilovala a po té vzala, vůbec nerozumím tomu chování. Může to být tou fotkou?

Renata :)
31. 1. 2008
Re: svatební foto

Nechtěj odpověď ano či ne... napíši ti něco, co jsem viděla na vlastní oči a člověk o kterého se jedná vůbec, ale vůbec netušil, co z pohledu FŠ dělá... Vztah... krásný, zamilovaný, několikaletý... přišla hádka... silné emoce.... po návratu domů velká potřeba úklidu... a víš co mimo jiné při úklidu udělal? Vyměnil (zcela bezmyšlenkovitě!) krásné plyšové medvídky v rohu partnerství za jednu osamocenou kytku.....A jak to dopadlo? Samozřejmě jsem nevydržela a řekla co si tím objednává..... Co udělal nepovím, ale usmíření bylo rychlé... Možná si teď někteří budou ťukat na čelo, ale pokud bych stála o šťastné manželství, svatební fotografii bych do minulosti opravdu nedávala. :) R.

Jana
5. 2. 2008
Re: Re: svatební foto

Kde najdeme vlastně tu minulost?díky.FS začínám pročítat teprve chvíli,děkuji.

michaela
5. 2. 2008
Re: Re: Re: svatební foto

pročtěte si články na této www.stránce

jozefina
16. 2. 2008
Re: Re: Re: Re: svatební foto

Díky Renče za reakci, foto sem přemístila do zony bohatství( je tam polička) a začaly se dít věci. Manžel pravděpodobně přijde o práci, ale začal se chovat moc hezky, uvidíme, co bude dál.

Renata :)
16. 2. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: svatební foto

Josefíno, při čtení mě hezky mrazí.... myslím si, že je to dobrý začátek... a ta práce...nic není zadarmo a láska roztáčí všechny čakry...takže když bude láska, bude i úspech... držím pěsti :) R.

ila
16. 3. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: svatební foto

Moc by mě zajímalo, proč svatební fotku do bohatství? Proč ne rovnou do partnerství?

zita
19. 3. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: svatební foto

Já nevím, ale sama bych volila partnerství.

Jana Wollmannová
24. 3. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: svatební foto

Když tady čtu, jak je důležité mít na vhodném místě svatební fotku, musím říci, že si "šahám" do svědomí. Mám ji v sektou bohatsví, ale nad TV a vedle dvojitého kaktusu (je v páru, dočetla jsem se, že je vhodné jej umístit nad TV, že odvádí negativní energii). Nedávno jsme se přestěhovali, vše se odehrává kolem televize, vůbec se mně to nelíbí tato kulisa, náš vztah dostává "zabrat" neustálými drobnými neschodami. Učitě fotku hned přestěhuji a uvidím, co se bude dít, myslíte že i kaktus mám vyhodit???

zita
24. 3. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: svatební foto

Dle mého názoru vysílá kaktus do prostoru negativní energii tzv. jedovaté šípy, já bych ho odstěhovala spíš před dům, kde by mohl být vnímán jako ochrana. A svatební fotku mám umístěnou v partnerství, tam si myslím, že patří spíš.

Renata :)
25. 3. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: svatební foto

Soudím podle kombinace doplňků v sektoru bohatství - který je také o komunikaci, že místo společných zájmů a komunikace bude mít televize přednost. Pravděpodobně bude zdrojem neshod. Kaktus ZA! (nikoli nad) televizí se doporučuje, ale stejnou, myslím si lepší, službu udělá například růženín položený na televizi. Kaktus bych odstěhovala mimo interiér. :) R.

Jana Wollmannová
26. 3. 2008
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: svatební foto

Přesně tak, jen jsem to nedokázala popsat. Televize je bohužel dominantou pokoje, velikosti nepřehlédnutelné (vybíral ji manžel) a vedle máme akvárium. Já bych Tv mít nemusela mít vůbec, mám raději knihy a komunikaci. Párový kaktus jsem dostala jako svatební dar(!) od manželové sestry, napadá mně ji dát ještě za PC, to se také doporučuje, ne? Před vstup do bytu nepřipadá v úvahu, bydlíme v panelovém domě. Nebo myslíte úplně vyhodit?

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám