Svažující se pozemek

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Leona
24. 9. 2006
Svažující se pozemek

Dobrý den, uvažujeme s manželem o koupi pozemku pro náš nový dům - našli jsme parcelu v příjemném prostředí,intuitivně jej cítíme velice dobře. Jedná se se o 1900m čtver.Problém je v tom, že se pozemek svažuje ve sklonu zhruba 35-40st dolů k SZ. Dům bude stát na rovině (pozemek je nahoře rovný), vchod z východu, ale za domem je terén svažitý. Uvažujeme o částečném vyrovnání terénu a vytvoření 2 kaskád, které by svah srovnaly. Co si o tom myslíte? Děkuji za odpověď.

24. 9. 2006
Re: Svažující se pozemek

Ani kaskády nezruší svažování pozemku k SZ, což je pro život v domě dost nedobré, může to mít negativní dopady v oblasti partnerských vztahů i finanční situace.

Leona
24. 9. 2006
Re: Re: Svažující se pozemek

Děkuji Vám za odpověď, fakt je ten, že ideální pozemek neexistuje, mám za to, že vždy budeme řešit nějaký problém -....i kdybychom dále hledali nějakou jinou parcelu, bude mít zase jiné nedostatky. Můžete mi prosím dát alespoň naději, že lze vyléčit podobný pozemek (a jak?) Děkuji :-)L.

26. 9. 2006
Re: Re: Re: Svažující se pozemek

Vhodných a skoro ideálních pozemků je spousta, ten Váš bude potřebovat speciální péči, ale věřím, že se podaří zmírnit negativní účinky opačného spádu.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám