svícen

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Jana
15. 11. 2006
svícen

Mám doma velký /1,5m/ trojramenný železný svícen. Kam jej nejlépe umístit? Děkuji.

Hanka
15. 11. 2006
Re: svícen

Pěkný den, Jani. Kov se nám hodí na SZ, Z, všude tam, kde v místnosti chybí tento element. Pokud jste tříčlenná rodinka, pak se krásně hodí do partnerství, i když je pravda, že pan inženýr do sektoru Partnerství oheň nedoporučuje (alespoň myslím, že jsem to zde četla??), mně však kdysi právě zde udělal ohromnou službu v podobě dvou solných lampiček (od té doby je zbožňuji). Také svíčky nemusíte zapalovat - pravda. Popřemýšlejte jaké sektory se nachází v různých místnostech ve sv. stranách SZ, Z a pak si zde představte svícen a sledujte své myšlenky a pocity (např. co způsobuje v Kariéře...., Partnerství....). Mně se do toho Partnerství v případě tříčlenné rodinky moc líbí - je velký stabilní...

Peta
16. 11. 2006
Re: Re: svícen

Hani, proč myslíš, že v partnerství není vhodný oheň? Vždyť je to JZ a tam je element země, kterou oheň podporuje, ne? Otázka asi je, jak na ten oheň člověk kouká..Zda jako na spálení nečeho nebo jako na pozitivně plápolají plamínek.. P.

Hanka
16. 11. 2006
Re: Re: Re: svícen

Přesně tak. Já to vnímám úplně stejně, Péťo. Jen jsem zmínila, co jsem zde četla.

Jana
16. 11. 2006
Re: Re: svícen

Velmi děkuji za názory. Já bych se ohně v partnerství určitě nebála, ale nejistý pocit má z těch "tří" ramen. Mohly by dle mého názoru také do jisté míry symbolizovat potenc.milenku či milence.:) Svícen jsem chtěla umístit na západě, ale tam je proti všem pravidlům mohutné akvárium, které přemístit zatím nelze. No a k té mase vody se svícen asi moc nehodí. A co říkáte na sektor bohatství, je to kov????

Jarmila
16. 11. 2006
Re: Re: Re: svícen

Jestli mohu také něco málo podotknout, už to tu někde zaznělo od pana JŠ, že oheň svíček do oblasti bohatsví není vhodný, aby bohatství neshořelo, aby je oheň "nestrávil". Má to podle mne logiku. Když tak lampičky, ale bez ohně.Já bych osobně volila "minulost". Je Vám Jano znám původ toho svícnu?

16. 11. 2006
Re: Re: Re: svícen

S tím otevřeným ohněm v Partnerství se jednalo spíš o velký oheň v podobě krbu, sporáku apod, svíček bych se taky neobával, a nejspíš budete mít pravdu i v té symbolice 3 partnerů, takže zvažte kde by se tato hodila, jestli do Cílů pro programování 3-členné rodiny, do Minulosti pro vzpomínku na život s rodiči apod.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám