Svíčky feng šuej.

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Vestra
10. 1. 2007
Svíčky feng šuej.

Dostala jsem k vánocům sadu svíček a nevím co s nimi. Nejsem si jista, jestli je mám rozsvěcet v místn osti s odpovídající energií /podle sv. stran/ nebo jako podporu /svíčku voda v místnosti dřevo/. Děkuji za radu.

10. 1. 2007
Re: Svíčky feng šuej.

Jakmile kteroukoliv tu svíčku zapálíte, tak padnou všechny snahy výrobce Vám nějaký element vsugerovat, u všech zapálených svíček bude dominantní Oheň.

marcela
11. 1. 2007
Re: Re: Svíčky feng šuej.

když je řeč, o svíčkách.Mám je ráda.Líbí se mi.Ráda je kupuji.Mám touhu je zapálit.Ale přitom mi zapálená svíčka nedělá dobře.Je mi z toho nepříjemně.Nedávno jsem se dozvěděla , že stejný "problém"měla i moje maminka.Zvláštní.Signalizuje to něco.Nebo je to jen ptákovina.

Peta
11. 1. 2007
Re: Re: Re: Svíčky feng šuej.

Ahoj Marcel, to jsem nikdy neslyšela. Možná Ti je ale té svíčky jakoby líto. Těší Tě pohled na ní, když ji ale zapálíš, tak pomalu mizí.. To jediné mě napadá..P.

Radka
11. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: Svíčky feng šuej.

Ahoj holky a nešlo by něco zjistit víc i podle Marcel čísel narození, když umíš numerologii?

Peta
11. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Svíčky feng šuej.

To by musela Marcela prozradit své datum narození..:)P.

marcela
11. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Svíčky feng šuej.

Marcela se bojí dávat datum narození.Neberte to osobně.Mám pocit že je to klíč ke všemu ve mně.Nadruhou stranu si ho může každý odvodit z mého DIČ.Vždycky když tu někdo napíše svůj datum narození chytám se za hlavu.je to přece tak zneužitelné.(Mám na mysli ne příliš + lidičky, a to na netu může být kdokoliv).Co na to říkáte vy ostatní.Ráda bych znala Váš názor a i pana Šmiktátora. Jo a těch svíček mi není myslím líto.Táborák, krb, nevadí ale i venku když zapálím svíčku v létě třeba proti komárům, vadí mi to.Tak se na nedůvěřivce nezlobte. :))

Vestra
11. 1. 2007
Re: Re: Svíčky feng šuej.

Jasné. Co tedy s nimi - do odpovídající místnosti nebo jako podpora /myslím ty nezapálené/ nebo věnovat dál :)?

michaela
12. 1. 2007
Re: Re: Re: Svíčky feng šuej.

Na mne svíčky, které nechcete zapalovat, působí tak nějak zbytečně. Nedovedu si představit, že bych měla jako dekoraci a podporu něco, co ve mně vyvolává nepříjemné pocity v případě "uvedení do provozu".

Herulinka
13. 1. 2007
Re: Re: Re: Svíčky feng šuej.

Taky mám tyhle svíčky, taky nevím, co s nimi, ale možná to jsou jenom klasické vonné svíčky, které možná mají navodit trochu duchovna, když hoří, a příjemně se při nich třeba povídá...?

16. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: Svíčky feng šuej.

Asi tak to bude, víc bych od těchto svíček neočekával.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám