symbol štestí

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
ola
21. 2. 2008
symbol štestí

Co povazujete za naj symbol stastia? Nemyslim stastia ako peniaze, ale stastia v zivote, v beznom dni, radosti, takej spokojnosti - viacmenej vseobecny feng shui symbol. Poradte.

Pavla
21. 2. 2008
Re: symbol štestí

To je prosté. Lidský úsměv. Boří všechny ledy, je nekonečný, všeobjímající - usmívají se dokonce zvířata, věci. Úsměv vyvolává vše, co štěstí obklopuje, radost a spokojenost, pozitivitu. :)

21. 2. 2008
Re: Re: symbol štestí

Pravda, a krásná...

Irra
22. 2. 2008
Re: symbol štestí

Pro mne soukromě je to asi čtyřlístek -pokud se mi ho podaří najít, obvykle si ho vylisuju a někam si ho založím. Pak ta již v jiné diskusi zmiňovaná podkova. Pak ještě jako symbol dobré pohody, radosti atd. docela často používám hlavně ve virtuálním prostoru klasického žlutého smajlíka (neanimovaného, toho nejjedoduššího)-když tak nad tím přemýšlím, tak je to vlastně vydařeně stylizovaný symbol pro úsměv. Pokud se to vezme z hlediska feng šuei jako čínské nauky, pak typickým symbolem štěstí je podle mého čínský uzel štěstí uvázaný z červeného provazu - vychází to z fonetiky čínštiny, která při hledání symbolů využívala stejné výslovnosti slov různého významu

Světla
26. 2. 2008
Re: symbol štestí

pro mě je symbolem štěstí jakákoliv věc, kterou dostanu od milovaného člověka z lásky. Na tvaru už pak nezáleží :)

Ivča
6. 3. 2008
Re: symbol štestí

já to mám spojené s tvarem srdíčka, číslem..a další příjemné pocity a emoce

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám