Systém pa-kua

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Věra
16. 11. 2006
Systém pa-kua

Pane inženýre,prosím můžete mi napsat váš názor k systému pa-kua?Vyčetla jsem,že se dá aplikovat kromě vstupních dveří za zády prý i ze strany jak je sever,tzn.že na severní stěně za zády je kariéra a jinak rozdělení sektorů je stejné?Je to pravdivá informace?Případně dá se taky přinejhorším aplikovat, u jedné místnosti v bytě by mi tento systém vyhovoval trochu víc.Zajímal by mě váš úhel pohledu.Váš systém se mi líbí víc,spíš jen si chci rozšířit vědomosti a případně aplikovat jen na jednu místnost.A nemělo by to rušivý vliv,mít jednu místnost zařízenou jakoby jiným způsobem aplikace než ostatní místnosti?Děkuji za případnou odpověď.

Věra
16. 11. 2006
Re: Systém pa-kua

Pane inženýre,jak jsem četla zpětně fórum,tak jsem již asi našla odpověď,kde jste psal následující Jméno:jš Datum: 2005-09-13 14:08:40 Titulek: Re: bagua Jedná se opět o nešťastné spojování 2 škol Feng-Šuej, což dopadne dobře jen tehdy, když budete vstupovat do bytu ze severu, v ostatních případech je potřeba posuzovat byt samostatně buď s použitím kompasu nebo podle vchodu do bytu nebo do místností (což doporučuji především(. Jak se posuzuje vstup,když je veranda přilepená na dům jakoby na severu,přímo vstupní dveře jsou z východu,ale z verandy se vstupuje do domu dveřmi,které jsou severní.Asi se to bere jako východní vstup.Ale dole bydlí rodiče manžela a my máme byt v patře,kde vstupní dveře jsou ze severu.Mám používat vstup do domu nebo do bytu? Nezlobte se,že vám beru váš drahocenný čas.

16. 11. 2006
Re: Re: Systém pa-kua

Nedávno jsme tady měli stejný dotaz, vliv bude mít i velikost a význam té verandy, každopádně se jedná o stejnou situaci jako u bytových domů kde je vstup z jiné strany než u bytů, byty potom hodnotíme podle jejich vstupních dveří, význam těch dveří do verandy spočívá ve vedení venkovní energie do domu, resp. do prostoru verandy.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám