SZ kuchyň

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Eva
16. 10. 2006
SZ kuchyň

Zdravím Vás, pane inženýre, dnes nám doslova zaťukala zima na dveře a tak jsem začala pomalu uvažovat o koupi koberce k jíd.stolu do kuchyně.Jen váhám s barvou. Kuchyně je v SZčásti domu, ale okno je jen na západ. Nábytek a podlahy barva sv.dřeva, stěny a závěsy žlutá, kachlíky tm.modrá,na okne rostliny v oranž.keramice.Váhám mezi zelenou, bordó nebo terakotou.Móóóc děkuji a přeji hezký večer.

Renata
17. 10. 2006
Re: SZ kuchyň

Přidám otázku k předchozí.... Zaujaly mě květiny v oranžové (červené)keramice. Harmonie dřevo, oheň země tady je, ale všeobecně, jsou vhodné květníky v barvě ohně? Jakou barvu květináče byste volil do sektoru bohatství? Děkuji R. :)

Eva
17. 10. 2006
Re: Re: SZ kuchyň

Jen dodávám, že květináče nejsou sytě oranžové, ale žluté a sv.oranž, takže bych to viděla spíš na element země. Ale nenapadlo mně, že by se celkově neměly používat třeba červené květináče. Co Vy na to, pane inženýre?

18. 10. 2006
Re: Re: SZ kuchyň

Obecně doporučuji květináče co nejméně nápadné, protože jejich význam je až druhotný, vyniknout má ta květena v nich, tvar určitě kruhový (válcovitý), barva terakota je pro JV dobrá, necítím tady, že by došlo ke tlumení energie Dřeva.

18. 10. 2006
Re: SZ kuchyň

Vzhledem k potřebě zvýšení energie Ohně by se sem hodila bordó i terakota, záleží jen na vlastním vkusu.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám