toaleta na sever

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
jana
2. 1. 2007
toaleta na sever

Dobrý večer,prosím o radu pane inženýre,na zde již zmiňovaném serveru....čakry..jsem se dočetla,že v případě,že v domě je toaleta umístěna na sever,nikdo v rodině nedosáhne nikdy nijak závratné kariéry.Jako jediné řešení zde uvádějí-umístit na toaletu obrovský valoun a místnost nepoužívat.V domě mám toaletu v severním rohu domu a je často využívána mými zákaznicemi(mám v domě kosmetický salon).Podnikám 10let,ale zde na vesnici není o služby tohoto druhu nijak velký zájem,manžel je 5let doma s dětmi,nyní se snaží najít vhodné zaměstnání,ale nedaří se.Je možné,že umístění odpadu v severním sektoru má takový vliv na naši kariéru a vůbec celou finanční situaci?V domě jsou ještě 2 toalety-obě orientované na SZ a obě koupelny tímtéž směrem-takže tudy finance také odplouvají pryč.Existuje prosím nějaké řešení?Vím,v koupeně špuntovat odtoky,použít co nejvíce dřeva ,živých rostlin a zelené barvy.Ale s tou toaletou na S si nevím rady. Předem děkuji za odpověď Jana.

Lucka
4. 1. 2007
Re: toaleta na sever

Dobrý den Jano, vždy jde o to chtít. Manžel 5 let nemůže sehnat práci? Možná by chtělo hledat příčinu jinde než v záchodu na sever, nemyslíte? SZ na toalety ale také není vhodný, myslím, že hlavní je u vás posílit postavení svého muže, protože se mi zdá, že jeho místo zastupujete vy.

Jana
4. 1. 2007
Re: Re: toaleta na sever

Lucko,nemyslím si,že zastupuji místo svého muže.S dětmi zůstal doma proto,že po svatbě se přistěhoval k nám a do bývalého zaměstnání nemohl dojíždět,navíc si při mateřské dodělal maturitu,takže skloubil dvě věci dohromady.Jinak o děti pečujeme samozřejmě oba,kromě starosti o děti nemá manžel v domácnosti téměř žádné povinnosti(myslím ty,co jsou běžně přisuzovány nám ženám).Zvládá všechny chlapské práce okolo domu a zahrady,je moc šikovný kutil.I po finanční stránce(občas si přivydělává na brigádě)mnohdy zajišťuje rodinu lépe než já.Spíše teď oba vše podřizujeme dětem,zřejmě na úkor osobního růstu a kariéry.Je fakt,že po 5 letech doma má muž často pocit,že něco promeškal,že nenajde práci,která by ho bavila a přitom finančně zajistila rodinu.Pokud mi poradíte,jak pomocí FS posílit postavení muže(nejspíš na SZ-mužská energie),budu Vám vděčná.Jana.

4. 1. 2007
Re: toaleta na sever

Ten obrovský valoun mě docela pobavil... (Když už by se místnost nepoužívala jako WC, tak se může rovnou voda zrušit i s odpady a používat pro jiný, zde vhodnější účel). Všechny ty negativní události doporučuji řešit analýzou celého prostoru i vás obou, věřím že bychom našli cestu jak věci vylepšit.

Jana
4. 1. 2007
Re: Re: toaleta na sever

Děkuji pane inženýre za odpověď.Zavalit místnost kamením skutečně neplánuji.Doporučujete analýzu domu a osob,je to možné touto cestou,e-mailem,nebo je nutná osobní konzultace?Také mě lákají Vaše semináře,ale jsem z Olomouce a kvůli malým dětem mohu zatím těžko někam dojíždět.Existuje možnost uspořádat seminář někde blíž a jaký je minimální počet účastníků?Děkuji Jana.

5. 1. 2007
Re: Re: Re: toaleta na sever

Složitější "případy" se řeší jedině osobní návštěvou s posouzením místních energií. Semináře jsme z důvodu velkého časového vytížení pro tento rok zredukovali na Brno a Prahu, takže s Olomoucí teď neuvažujeme.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám