třínohá žába

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Jana
26. 6. 2007
třínohá žába

Vykoná třínohá žába s mincí v ústech lepší službu u vstupu do budovy či v JV sektoru?

Renata :)
27. 6. 2007
Re: třínohá žába

Zkoušela jsem tuto žábu na několika místech. Nejlepší službu prokázala v sektoru bohatství na psacím stole. Žába nemá být natočena mincí ke dveřím ani oknu. :)

Jana
27. 6. 2007
Re: Re: třínohá žába

Moc děkuji, Renato. Právě ji mám stále u vchodu otočenou na dveře a nevede se mi dobře:). Díky za inspiraci.

Peta
27. 6. 2007
Re: Re: Re: třínohá žába

Ahoj Renčo a co když jsem k žabce ztratila penízek? P. :)

Renata :)
27. 6. 2007
Re: Re: Re: Re: třínohá žába

:) :) vlož nový!!! Ráda bych ti ho věnovala, mám jich několik čerstvě koupených. :) pošli adresu ..... Zvláštní, té mojí žabce také pořád vypadává, ale mám ji stále na očích a jakmile vyplyvne, už jí zase krmím :) R.

Peta
27. 6. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: třínohá žába

Fakt ho vyplivla, mrška! Manželovi se strašně moc nelíbí, přijde mu "odporná", že prý blbě čučí!!! Hrůza! Ale je pod mojí ochranou a vždy jí pomazlim, aby jí to nebylo líto! Ty chlapi někdy nemaj srdce!!!!! :o))

Renata :)
27. 6. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: třínohá žába

No, větší hrůza je ten můj překlep. Omlouvám se. :( Mimochodem, jsou příjemnější věci k mazlení, než studená třínohá žába. Tu jen krm :) R.

Agnes
29. 6. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: třínohá žába

Hezký den. Také jsem si pořídila třínohou žábu a DÍKY vaší diskuzi už ji raději nenechám koukat z okna ani do dveří :). Ale mám ještě dotaz: je jedno jakou stranou je natočená žabčina mince?

Irra
29. 6. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: třínohá žába

Osobně a soukromě bez hlubší znalosti zákonitostí feng suej cítím, že bych se nemohla radovat z přínosu finančního prospěchu, který by mi přinášela žába, pokud by partnerovi byla vysloveně odporná - narušovalo by to naši harmonii, o kterou mi jde více než o peníze a už jsem to tu psala - věřím, že feng šuej funguje na principu vědomého ovlivňování podvědomí, takže bych se bála, že to co vy symbolem, který je pro vás pozitivní získáte, manžel, protože je mu ten symbol odporný, zase ztratí, takže ve výsledku nula od nuly pošla. Nehledě na tu symboliku, že žábě=bohatství dáváte přednost před manželem. Osobně bych hledala jiný symbol bohatství, který byste akceptovali všichni nebo byl alespoň neutrální - nevyvolával výslovně odpor - rodině jako celku by to mělo přinést větší prospěch. Ale jsou to moje nepodložené domněnky na základě toho, jak já tu situaci vnitřně cítím

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám