tygr

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
IVA
19. 3. 2007
tygr

Dobrý den,před léty jsme dostali od známých z Rumunska sošku tygra-asi 40 cm velkou.Už tenkrát jsem nevěděla co s ní,skončila na půdě.Při úklidu znovu objevena a vyvstal zase problém,kam s ním - je v poloze číhající......

Renata :)
19. 3. 2007
Re: tygr

Ivo, tygr je symbolem statečnosti, odvahy, dravosti a síly. Jeho místo je v západní části místnosti, sektor budoucnosti (dětí) a nápomocných přátel. Lze použít také k posílení oblasti, kde potřebujeme dodat odvahu a statečnost. :) R.

Renata :)
21. 3. 2007
Re: Re: tygr

Dodávám.... tato soška by neměla v pravé části místnosti dominovat. V případě, že by to byl prvek,který bude na nejvyšším místě, nebo bude příliš upoutávat pozornost, nebylo by to přínosné...., naopak. :) R.

22. 3. 2007
Re: tygr

Asi nejlépe bych jej viděl užitečného jako ochránce vstupních dveří, v předsíni koukaje na dveře.

Renata :)
23. 3. 2007
Re: Re: tygr

Znamená to tedy, že symbol tygra plní stejnou funkci jako lev? Díky R :)

23. 3. 2007
Re: Re: Re: tygr

V ochraně prostoru a ve statečnosti je funkce stejná, u tygra se navíc věřívalo, že zahání démony, u lva se zase oceňuje kromě neohroženosti jeho moudrost a přemýšlivost.

zdenka
24. 3. 2007
Re: Re: tygr

Daly by se takhle k ochrane vstupnich dveri pouzit take sosky draku?Nebo na jakem jinem miste by udelaly nejlepsi sluzbu?Koupila jsem si dva,z tvrzenych pilin,nadherne zelene,vzhledove pripominaji cinske draky, sedici kazdy na svem kmeni,moudre a vlidne pohledy,ale take skryta hrozba,ze neni radno si s nimi zahravat.Jsou uzasni,ale stale nemuzu najit nejake vhodne misto,kde by mi sedeli a az tahle debata mi vnukla napad hlidani vstupu do bytu.

ada
24. 3. 2007
Re: Re: Re: tygr

My jsme měli dva tygry na obrázku v předsíni sektor budoucnosti,ale tam mi připadali nevhodní(nechci,aby jsme se k sobě tak chovali)tak jsem je vyhodila,ale musím napsat,že jednoho máme nalepeného na skřínce v partnerství v kuchyni,ale toho dcera nechce odlepit je docela velký.Mám se jí snažit přesvědčit aby ho sundala,podle mě tam není dobrý.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám