typ manželské postele

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Lenka
26. 9. 2007
typ manželské postele

Dobrý večer,rozhodla jsem se s manželem vyměnit manželskou postel,dříve nevhodné letiště,neklidné spaní,spousta hádek.Nyní jsme se rozhodly pro přírodní buk na nožkách,ale nevím s jakým čelem asi aby tam nebyly rohy.A pak jednu matraci i když rošty budou dva.Mám strach z rozdělení a nevěry.děkuji za odpověd´.

Monika
27. 9. 2007
Re: typ manželské postele

Lenko,v naší zemi je 50% rozvodovost,99% mužů alespoň 1x v životě zahne,bohužel čeká to i Tebe,a buď se to dozvíš nebo v lepším případě ne.Takže neřeš nevěru.A čím víc na to budeš myslet a bát se toho,tím dřív Tě to potká.Bohužel,to není pesimismus,to je realita života.K těm matracím jen - pokud máš dva rošty,nekupuj jednu matraci.Protože jsem se o to zajímala-taky jsem kupovala,nikdo ani z výrobců ani z prodejců ani z odborníků na spaní to nedoporučují.Už jsem zapomněla proč,ale každá osoba má spát "na svým".

Renata :)
27. 9. 2007
Re: Re: typ manželské postele

Lenko, neznám doporučení výrobců matrací, ale z hlediska FŠ je lepší matrace jedna. V případě, že jsou matrace oddělené, pomůže prostěradlo na dvoupostel. Tedy jedno a máš problém vyřešen. Monika má ale pravdu, neboj se nevěry, nepřipouštěj si ji vůbec v myšlenkách. Zaměř své myšlenky na to, co způsobuje vaše hádky, kde si nerozumíte, na co máte jiný názor a to se pokus změnit. Výměna postele ti bude dobrou pomocí, protože ve staré jsou uloženy všechny ty trampoty a neshody, které proběhly.... :) R.

Lenka
27. 9. 2007
Re: Re: Re: typ manželské postele

Díky moc za pomoc,trošku jsem se optimisticky naladila a snad vše vyřeším ke štěstí....

Hanka
27. 9. 2007
Re: typ manželské postele

Výrobci jednu matraci nedoporučují. My si přesto koupili jednu v celku, i když jsme rozdílné váhové kategorie.Je to super, není problém. A teď mezi námi bývá občas i roční prcek a nemusí ležet "v mezeře".

Ola
27. 9. 2007
Re: Re: typ manželské postele

My taky tak, a je to paráda. Máme i 1 velikou peřinu, což je taky super...

Irra
30. 9. 2007
Re: Re: typ manželské postele

Výrobci nedoporučují jednu matraci zejména protože pak nejde udělat postel na míru každému spáči - nejde jen o váhové kategorie, ale třeba pokud ze zdravotních důvodů jeden preferuje hodně tvrdou a jeden hodně měkkou atp.. Také se to nedoporučuje, protože jedna matrace roznáší "vrtění" a spící se mohou vzájemně rušit ve spánku, hlavně pokud chodí spát v jinou dobu a jejich spánkové fáze nejsou v souladu. Osobně používám variantu dva rošty-dvě matrace-jedno prostěradlo.

Lenka
2. 10. 2007
Re: Re: Re: typ manželské postele

Díky moooc všem za rady,ještě popřemýšlím...

Jana
5. 10. 2007
Re: typ manželské postele

Zajimave, my mame rosty 2 a taky 2 matrace, uz 14let a vynikajici sexualni zivot i celkovy vztah (dovoluji se chlubit, i kdyz jine oblasti samozrejme ne vsechny jsou idealni, treba prace, aby si zas nekdo nemyslel ze jsme uplne "za vodou"). Chci tim jen rict ze v tech matracich to asi nebude (hadky, zle spani).

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám