umístění sporáku

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Katka
6. 3. 2007
umístění sporáku

Dobrý den všem. Mám dotaz ohledně umístění sporáku v kuchyni. Dočetla jsem se v jiných příspěvcích, že má být sporák v jangové části kuchyně. Podle čeho se pozná jangová část? Bere se to podle skutečných světových stran nebo dle pa-kua, kde sever- jin je u vstupu do kuchyně? Dále by mě zajímalo,jaké doplňky (jestli něco jiného kromě dřeva?-dřevěvá je linka), barvu zdí zvolit do této kuchyně, která je situovaná na JZ? Lednička je v partnerství-má s tím někdo zkušenosti, pokud bude mít dvířka dřevěná, jako celá linka-platí v tomto případě, že to, co není vidět není? Já jsem oheň, manžel dřevo. Děkuji za názor.

Alžbeta
6. 3. 2007
Re: umístění sporáku

Klikni "Články" na tejto stránke.

Katka
7. 3. 2007
Re: Re: umístění sporáku

Po přečtení článků nejsem o mnoho moudřejší. Že je kuchyň v jangové části domu, chápu, ale jak je to s jang-jinovou orientací v samotné kuchyni? Co ta lednička v partnerství schovaná za dvířky? Stačí toto opatření proti ochlazování vztahů nebo radíte najít pro ni raději jiné místo? Děkuji Katka

Katka
13. 3. 2007
Re: Re: Re: umístění sporáku

Prosím můžete mi někdo odpovědět??

Renata :)
13. 3. 2007
Re: Re: Re: Re: umístění sporáku

Katko, návrh kuchyně je třeba provést na místě, nelze obecně říci co kam. Vyvaruj se umístění kamen vedle vody a toho abys když stojíš u sporáku byla zády ke dveřím. Ta lednice by teoreticky vztahy ochlazovat mohla, ale zase je to indivindi. Když není problém, neřeš ho. Buď si dej navrhnout kuchyň v zásadách FŠ od odborníka, pokud ji už máš, dá se řešit doplňky. Jangová je 1. polovina domu od vstupu, 2. půlka je jinová. Tvůj dotaz je na toto forum příliš rozsáhlý. :) R.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám