úpravy u sestry + akvarium

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
rejka
26. 2. 2009
úpravy u sestry + akvarium

Preji pekny den. * Poprosila bych zdvorile o odpoved na dotaz ohledne akvaria (puvodne byl pod dotazem Andy). "Rada bych si poridila akvarium a umistla jej v obyvacim pokoji v zone Bohatstvi (vzhledem k samotemu pokoji) a koutu Partnerstvi ( vzhledem k celemu bytu). Ma akvarium v obyvacim pokoji stejne nepriznivy vliv jako v loznici?" * Zaroven by mne zajimalo, jaky mate pocit z drobnosti, ktere bych rada umistila v byte sve sestry, pricemz ona sama vsak neni naklonena "vychodnim teoriim a praktikam". Jeji deti jsou ale pomerne casto nemocne, take se hodne perou a umi byt k sobe hrubi - prestoze jsou jinak tak nezna stvoreni :). Darek v podobe delfinku, kristalu ci zelvy by snad mohl v tomto smeru napomoci. Co myslite? Predem srdecne dekuji za nazory a odpovedi.

Hanka
27. 2. 2009
Re: úpravy u sestry + akvarium

Každá dobrá myšlenka a s ní spojený i Váš dárek pro sestru má vliv, smysl a pomůže, jistě, ale není to řešení samo o sobě. Určitě by se hodila hlubší analýza a harmonizace sourozenců. Ale jak sama říkáte, je to sestry život. Co se akvária týká, do obýváků patří a je to skvělá volba dle Pa-Kua buď do Bohatství nebo Kariéry, čistit a starat se ;-) Mějte krásný den, Hanka :-)

rejka
27. 2. 2009
Re: Re: úpravy u sestry + akvarium

Děkuji za odpověď. Potěšila :). Přeji pěkný víkend.

michaela
1. 3. 2009
Re: Re: Re: úpravy u sestry + akvarium

Rejko, já vás asi nepotěším. Ale pokud víte, že sestra není nakloněna "východním praktikám", taky bych se nesnažila její domácnost ničím ovlivňovat. Je to její volba a na ni má právo, i když třeba není správná. Pokud jí něco harmonizačního do bytu chcete pořídit s úmyslem nějak ovlivnit život její rodiny, měla byste jí také říci, proč jí věc dáváte. Vaše sestra má právo rozhodnout, jestli si nějaký váš zásah přeje nebo ne. Nevyžádaná, nebo dokonce nežádoucí pomoc, byť míněna v dobrém, bývá kontraproduktivní a mohla by se v konečném efektu obrátit proti vám.

rejka
2. 3. 2009
Re: Re: Re: Re: úpravy u sestry + akvarium

Děkuji, Michaelo, za názor. Sestra mi samozřejmě stojí za zváženou. Dlouho ji neuvidím a mám dost času vše promyslet. Mohu ještě poprosit o vyjádření k akvárku v sektoru vztahů a bohatsví? Předem děkuji a přeji pěkný večer.

michaela
3. 3. 2009
Re: Re: Re: Re: Re: úpravy u sestry + akvarium

O akváriu tu již byla řeč, dokonce mám pocit, že dneska. Do sektoru bohatství je vhodné, záleží však na tom, na jaké světové straně máte sektor bohatství, když místost posuzujete podle pa-kua. Do partnerství akvárium nedávejte.

rejka
4. 3. 2009
Re: Re: Re: Re: Re: Re: úpravy u sestry + akvarium

Jste hodna, Michaelo, ze se nad mou otazkou zamyslite. Dekuji. Zalezi mi na spravne volbe, protoze prave akvarium plne zivota-pohybu-pestrosti jiste muze vysledky v danych oblastech opravdu ovlivnit. V mem pripade je ve vybranem prostoru pro umisteni akvaria sektor "Partnerstvi" vzhledem k celemu bytu, v samotnem obyvacim pokoji predstavuje pak kout "Bohatstvi" a smeruje na Jih. Kazdopadne vice nez finance je pro mne dulezity partnersky soulad a pokud tento melo prave akvarium narusit, ideu rybicek radeji zapomenu... Pekny den.

michaela
4. 3. 2009
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: úpravy u sestry + akvarium

Rejko, já se řídím v jednotlivých místnostech podle pa-kua. Takže pro mne je to jednoznačně oblast Bohatství. Problém je ale s orientací na J. Tam nemá voda co dělat, protože ničí energii Ohně, která je jihu vlastní. Akvárium patří optimálně na V, JV, ješzě ujde Z, SZ nebo S. Samozřejmě záleží zase na tom, které oblasti podle pa-kua místnosti připadají na tyto světové strany.

rejka
6. 3. 2009
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: úpravy u sestry + akvarium

Dekuji za odpovedi, Michaelo a preji Vam pekny den i cely vikend.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám