Určení sektorů

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Lenka
30. 6. 2006
Určení sektorů

Dobrý den! Velice prosím o radu, jak mám určit jednotlivé sektory v dětském pokoji podle metody pa-kua. Vstupní dveře do pokoje jsou "nalepeny" na levou stěnu,pod úhlem 90°.Přímo proti dveřím cca ve vzdálenosti 1m je vestaven sádrokartonový kumbál 1,2x1,5 m a po pravé ruce ode dveří je bok nábytku.Mohu prostor vzniklý mezi vnitřní stěnou kumbálu+nábytku (cca 90cm)brát jako vstup.dveře do místnosti i když nepoužiji barvené odlišení obou prostorů? Děkuji.

1. 7. 2006
Re: Určení sektorů

Vnímám tady 2 možnosti řešení, za rozhodující považuji, zda ten kumbál končí až u obvodové stěny nebo je u levé stěny uprostřed.

Lenka
1. 7. 2006
Re: Re: Určení sektorů

Kumbál je vestaven v rohu obdélníkové místnosti, má 2 sádrokart,stěny (do L),dveře proti vstup.dveřím. Vnímám ho jako pokračování úzké, dlouhé chodby, na kterou navazuje a která v něm končí. Jeho bok vytváří polovinu (1,5m prostor+1,5m sádr.stěna)4. stěny tím vzniklého čtvercového pokoje. Bohužel, pořád mi některé sektory budou chybět.

1. 7. 2006
Re: Re: Re: Určení sektorů

Za předpokladu, že by se prostor mezi dveřmi pokoje a kumbálu, vymezený ještě stěnou vlevo a nábytkem vpravo, barevně i např. kobercem oddělil od pokoje, by se daly vytvořit celkem 3 celky (předsíň, kumbál a pokoj), každý se svým systémem Pa-Kua, nechyběl by potom nikde žádný sektor.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám