Určování geopatogenních zón

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Hedvika
11. 1. 2007
Určování geopatogenních zón

V ložnici jsme, bohužel, vždy měli problém s geopatogenními zónami, které jsme si nechali i na dálku vyrušit, ale objevily se znovu. Před několika lety jsem zjistila, že jsem schopna je najít pomocí drátů. Po dlouhé době (z popudu poznání feng šuej :o) jsem je chtěla znovu prověřit, ale nefungovalo to, dráty se ani nehly. Může to být způsobeno tím, že jsem těhotná? Kromě těchto zón máme v ložnici problém se studnou, která je o dvě patra níže ve sklepě. Dá se použít odrušovač Goliáš i v tomto případě a přemístit na to místo i postýlku, pokud ho použiji?

11. 1. 2007
Re: Určování geopatogenních zón

Problematika patogenních zón je mnohem složitější, viz nástin v článku Stavějme zdravé domy. Zón je hodně druhů a škodlivosti, proto moc nedoporučuji se do nich pouštět v požehnaném stavu. Jestli bude stačit odrušovač Goliáš bude potřeba posoudit odpovědně na místě, zpravidla ano, ale už z psychologických důvodů je vhodnější umístit postýlku jinam.

Hedvika
12. 1. 2007
Re: Re: Určování geopatogenních zón

Děkuji za odpověď. Nesnažím se určovat patogenní zóny běžně, již jen proto, že toho zase o tom tolik nevím. To jen když zřídka, když se vyskytne nějaký vážnější problém se spánkem (jako teď) apod. Existuje přímo nějaká literatura na toto téma, kterou by jste mi mohl doporučit? Postýlku nad studnou nemáme, ale zkoušíme měnit polohu postele právě kvůli mému špatnému spaní a také noční buzení mé malé dcerky. Četla jsem, že pro těhotné ženy a hyperaktivní děti (naše je zatím "jen" živé) je vhodný jihozápad, který teď zkoušíme. Vzhledem k tomu, že za několik měsíců přibude další postýlka, již tolik možností nebude a bude se možná "hodit" i místo nad studní.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám