urcovani stredu bytu

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
zdenka
29. 12. 2006
urcovani stredu bytu

Zakreslila jsem si na tvrdy papir planek bytu a chtela bych urcit jeho stred,protoze nema pravidelny tvar,rada bych ho vyvazila na spicce spendliku,ale nevim,zda ho mam vystrihnout i s balkonem,nebo se balkon nepocita.Je to vetsi panelakovy typ balkonu,kryty.Predem dekuji za radu.

31. 12. 2006
Re: urcovani stredu bytu

Balkóny do plochy nepočítáme, ale lodžie ano; ten krytý balkón je balkón nebo lodžie?

zdenka
31. 12. 2006
Re: Re: urcovani stredu bytu

Je to balkon,takze ho nebudu pocitat.Dekuji za odpoved.

Adéla
4. 1. 2007
Re: Re: urcovani stredu bytu

Dobrý den, po přečtení vašeho příspěvku, jsem dostala strach. Myslela jsem si, že terasa je součást domu. Stavíme totiž RD, kde terasa tvoří asi 1/4 plochy (má základy) je v sektoru partnerství. Mám tedy čekat, že po nastěhování do domu nám hrozí problémy?? Nebo můžu brát, že je součástí domu?? Prosím o vaši odpověď. Děkuji

Hanka
4. 1. 2007
Re: Re: Re: urcovani stredu bytu

Adélko, neděs se! Problémy vám hrozí jen tehdy, když je připustíte!!

Monika
4. 1. 2007
Re: Re: Re: urcovani stredu bytu

Adélo :-))) jak Tě to mohlo napadnout???Terasa v sektoru partnerství značí problémy?Prosím Tě,klídek,trochu vypusť FS,trochu zapoj vlastní hlavu,záleží na Vás dvou a ne na terase.

Renata :)
4. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: urcovani stredu bytu

Adélo, není důvod k panice. Ten dům je nový a oslabený sektor by začal působit až po delší době (uvádějí se 3 roky) Máš tedy dost a dost času věnovat se této oblasti a řádně si ji vyzdobit tak, aby jsi jakoby doplnila chybějící část do půdorysu domu. (květiny, zvonkohry, keře, sromky, zdcadla....) Jsou to jednoduchá opatření, která jsou však důležitá a spolehlivě fungují.Pokud neznáš tyto metody, je vhodné domluvit si konzultaci s poradcem FŠ. Skutečně se neobávej, tuto informaci jsi dostala včas právě proto, abys mohla něco udělat. :)R.

Patricie
4. 1. 2007
Re: Re: Re: Re: Re: urcovani stredu bytu

Dávám za pravdu Hance a Monice. Myslím, že takhle šílet nemá absolutně žádný smysl. Sama si ty problémy Adélo přivoláš. Snaž se pracovat na svém vztahu a neblázni z balkonu!

Adéla
4. 1. 2007
urcovani stredu bytu

Renatko, děkuji moc za Tvoje rady. Plánuju pochopitelně, že tam budu mít kytky a že si to hlavně v létě hezky zpříjemním, ale horší to bude se zazimováním. Děkuji za tip na ty zvonkohry. Uvažuju, že bych se v budoucnu obrátila na poradce FŠ, dáš mi prosím nějaký tip na konkrétního. Hezký den dík A.

Peta
4. 1. 2007
Re: urcovani stredu bytu

Ahoj Adél, jsi na stránkách ing. Šmiknátora, tak jestli Ti jsou stránky a fóru sympatické, ozvi se přímo jemu..:) Balkon se dá hezky vyzdobit i na zimu. Můžeš udělat truhlíky s větvičkami nebo mít ve větších květináčích malé stomky..P.

Renata :)
4. 1. 2007
Re: urcovani stredu bytu

Adélko, nevím odkud jsi, ale vím, že FŠ poradci dojíždějí i do míst vzdálených od svého bydliště. Myslím si, že právě p. Šmikmátor je člověk, který dokáže velmi dobře poradit. Pokud bys byla mimo jeho region, ozvi se, poradím někoho jiného. :) R.

Adéla
4. 1. 2007
Re: Re: urcovani stredu bytu

Díky, jsi moc hodná. Já jsem od Luhačovic :-)

Adéla
15. 1. 2007
Re: Re: urcovani stredu bytu

Renatko, mohla bys mi dát prosím kontakt na někoho od Zlína?? Děkuji a přeji krásný den

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám