Uskladnění sezonních věcí a patro

Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
PetraW.
24. 1. 2007
Uskladnění sezonních věcí a patro

Dobrý den, ráda bych se zeptala jak a kam nejlépe v bytě 1+1 (fungující jako 2+kk) uskladnit sezónní věci. Od povodní 2004 nemáme sklep a ani jiné místo, které by se dalo využít.Zatím to řešíme velkou policí v předsíni, ale není to nejlepší-předsíň je nyní málo osvětlená a působí stísněně a neupraveně. Můj druhý dotaz se vztahuje k vestavěnému patru. Pokud by se používalo jako ložnice či dětský pokoj-kout, čte se v plánku jako samostatná místnost? A projeví se to nějak na místnosti ve které patro je? předem děkuji P.

Dáša
24. 1. 2007
Re: Uskladnění sezonních věcí a patro

A čo keby ste tie veci preriedili, prebrali, zbavili sa zbytočností ,čítala som aj múdru vetu : Do plnej šálky čersvý čaj nenaleješ.

PetraW.
25. 1. 2007
Re: Re: Uskladnění sezonních věcí a patro

To probrání...vyházení...popřípadě odprodání to už mám za sebou :)). Tohle už jsou věci,většinou neskladné,které se používají,ale opravdu jen těch pár dnů až měsíců v roce. (vánoční propriety, sáňky-lyže-brusle na zimu, nafukovací madrace-stan-dětské kolo v létě, apod) Vím,že pročištění bytu je základ,ale... Někde jsem četla,pokud už jsou věci,které se špatně uklízejí,mají být alespoň dobře schované.(např. šicí potřeby v hezké krabičce-krabici,která z venku působí jako dekorace.) Ale s tímhle si nevím rady. Podle FS bych se měla asi teoreticky! všeho nepotřebného po sezóně zbavit a před sezónou to zase sehnat,(prosím,to nemyslím sarkasticky,jen přemýšlím nahlas!!) ale v praxi si to neumím představit. Velmi ocením další nápady a názory : )

26. 1. 2007
Re: Uskladnění sezonních věcí a patro

Přeplněný byt opravdu není nic přínosného, na druhé straně malé byty dovádí uživatele někdy až k úžasné tvořivosti a nápaditosti co do nalezení volného úložného prostoru, takže se podívejte ještě po skrytých rezervách, také věřím, že je možné najít i externí řešení u přátel, rodičů apod. To vestavěné patro vnímám jako samostatnou místnost.

PetraW.
28. 1. 2007
Re: Re: Uskladnění sezonních věcí a patro

Děkuji Vám za odpověď. Je pravda, že malé byty přivádějí své majitele nejen k šílenství, ale i k tvořivosti. Když jsme u tohoto tématu, ráda bych se dozvěděla, kam patří materiál k tvoření-látky příze,střihy...a rozlišuje se,jestli je tvoření určeno pro potěchu jako hobby nebo pro výdělek??

28. 1. 2007
Re: Re: Re: Uskladnění sezonních věcí a patro

Tvořivost se spojuje s JV, radosti a hravosti patří Z sektor bytu.

Kontakty

FENG ŠUEJ PORADENSTVÍ

Ing. Jiří Šmikmátor
Staňkova 18a
602 00 Brno

Mobil: +420 605 259 328
E-mail: jiri@smikmator.cz

Zajímavé odkazy

Napište nám